Kahve Falında Parmak Görmek Ne Demek?

Falda Parmak Görmek

Kahve falında parmak görmek; fincanda çıkan şekline göre değişik anlamlara gelir. Kahve falında tek parmak görmek, gelecek bir felaketin uyarısıdır. İlerleyen zamanda başınıza gelecek bir sıkıntı için sizleri önceden uyarır. Kendi işini yapan kişiler, iflas etme aşamasına gelebilirler ya da çok büyük bir borcun altına girebilirler. Gelecekte birilerine kefil olmaktan bilhassa kaçının. Yoksa çok büyük bir finansal zorluk sizleri bekliyor olacak.

Falda parmak görmek, başarısızlığın simgesi olarak nitelendirilir. Okul hayatı devam eden kimseler, sınav ve derslerinde beklenmedik başarısızlıklar yaşayabilirler.

Kahve fincanında parmak şekli çıkması, falına bakılan kişilerin yeni bir atılım yapmadan önce çok dikkatli karar vermeleri yönünde uyarır.  Maddi zorluklara karşı göğüs gerin. Çünkü bu sıkıntılar kısa sürecek.

Kahve falında 3 parmak görmek

Üç yerden gelecek berekete yorumlanır. Çok nasipli olacağınız bir dönemdesiniz. Birkaç yerden birden müjdeli haberler gelir, iş hayatında parlak döneme girilir.

Kahve falında baş parmak görmek

Her şeyin yoluna gireceğini ifade eder. Artık bir “oh” diyeceksiniz ve kafanıza taktığınız bir sorun hemencecik çözüme ulaşacak. Sınavı olanlar iyi puanlar alırlar.

Kahve falında el parmak görmek

Hobilerinize yönelecek fırsatı bulacağınızı simgeler. El marifetinizi göstermeye başlayacaksınız ve el becerileriniz ile harika işler ortaya çıkaracaksınız.

Kahve falında beş parmak görmek

Kardeşi olan kimselerin kardeşleri ile küslüklerinin sona ereceğini gösterir. Aynı zamanda aile bireyleri ile aranızdaki sorunları da atlatacak ve daha iyi anlaşmaya başlayacaksınız.

Kahve falında parmak izi görmek

Sizde iz bırakan ve asla unutamadığınız bir insanı simgeler. Bu kişiyi sürekli hatırlıyor ve aklınızdan silemiyorsunuz. O da sizi arayabilir ve görüşmek isteyebilir.

Kahve falında orta parmak görmek

Başarının anahtarını sonunda bulmaya yorumlanır. Henüz yeni girişimde bulunan kişiler hızla yükselebilirler. Girişimleriniz bir hayli güzel geri dönüşüm sağlar.

Falda görülen parmak sembolü, uzman fal yorumcuları tarafından maneviyatın artacağına yorumlanır. Dini açıdan kendinizde gördüğünüz eksikleri gidereceksiniz. Daha iyi bir birey olmak adına çaba göstermeye başlayacaksınız.

Kahve falında parmak ne demek?” anlamını merak eden sevgili okuyucularımız, aşk hayatlarında yenilikler ile karşılaşacaklar. Eşleri ya da sevgililer kendilerine çok daha iyi davranmaya başlayacak. Kahve falında parmak basmak, sosyal çevrenize ve ailenize kendinizi ispatlayacağınızı gösterir.

Kahve falında parmak görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.