Kahve Falında Çöp Kutusu Görmek Ne Demek?

Kahve falında çöp kutusu görmek, hayatınızda size zarar veren bir takım eşyaların, olayların ya da insanların var olduğunu gösterir. Bu durumda hayatınızda oldukça büyük miktarda fazlalık var demektir. Bu fazlalıklar genelde hayatınıza anlamsızca aldığınız insanlar olabilir.

Size zarar veren, arkanızdan konuşan ve sahip olduğunuz her şeyi kıskanan arkadaşlara sahipsiniz demektir. Ayrıca çalıştığınız ortamda sizin vazifeniz olmadığı halde çok fazla iş yükü altında bırakıldığınız ve buna artık bir dur demenin vaktinin geldiğini gösterir.

Falda çöp kutusu görmek, son zamanlarda her konuda aşırıya kaçmaya başladığınızı da gösterir. Bu konu aşırı alışveriş yapmak ya da gereğinden fazla seyahat etmek olabileceği gibi, insanlarla ilişkilerinizde aşırı samimi ya da aşırı mesafeli olmak da olabilir. Ancak konu ne olursa olsun kendinize hakim olup her şeyi dozunda bırakmanız gerektiği anlamına gelir. Özellikle insan ilişkilerinde, her ne kadar kolay dostluk kuran biri olsanız da çok dikkatli davranmalı ve gereken mesafeyi doğru belirlemelisiniz.

Duyduğun bazı sıkıcı sözler kafanı karıştırıp, canını sıkmış gibi… Sevgilin ile arandaki mükemmel uyumu ve sevginizi kıskananlar, çok yakın etrafınızdaki kişiler. Söylenen laflara aldırış etmemeniz ve ilişkinizi biraz daha gözden uzakta yaşamanız, ikinize de iyi gelecek. Hayatın koşuşturmasından birbirinizi biraz ihmal etmiş olabilirsiniz. Sevgiline yapacağın hoş bir sürpriz, ilişkinize heyecan katacak.

Kahve falında çöp kutusu görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.