Kahve Falında Kırık Kalp Görmek Ne Demek?

Falda Kırık Kalp Görmek

Kahve falında kırık kalp görmek; bir takım olaylara karşı canınızın çok sıkkın olduğuna yorumlanır. Size yakın biri kalbinizi kırmış olabilir. Ancak çok pişmandır. Bu kalp kırıkları yakında düzelebilir. Falda kırık kalp görmek, ayrılıklara ve hüzne de delalettir.

Kahve fincanında kırık kalp çıkması, üzüntü ve küslüğe işaret eder. Bir kişi size hak etmediğiniz sözler sarf edebilir ve canınızı sıkabilir. Şu günlerde duyacağınız her türlü kötü söze karşı hazırlıklı olmalısınız.

Kahve fincanında kırık kalp anlamı, bazı fal yorumcularına göre, fal sahibinin yakın bir dostunu kıracağına yorumlanır. Dostlarınıza ve hayat arkadaşınıza karşı kırıcı sözler sarf etmekten kaçının. Yine ilişkisi olanlar ayrılık kararı alabilirler. Fal sahibinin şu sıralar canı çok sıkılıyor olabilir. Fakat tüm bu iç huzursuzlukları tez zamanda geçecektir.

Kahve falında kırık kalp görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.