Kahve Falında Boynuzlu Eşek Görmek Ne Demek?

Kahve falında boynuzlu eşek görmek, efsanevi ve geçmiş yıllardan kalan bir hayvan figürü olup falda çıkması durumunda geçmişe çok takılı kaldığınız ve bu yüzden önünüze bakamadığınız anlamına gelir.

Hayat bir döngüden ibaret olup geleceğinizin nasıl olacağını bilmek istiyorsanız geçmişinize bu şekilde takılı kalmanızdan dolayı geçmişinize bakmanız yeterli olacaktır. O yüzden geçmişi geçmişe bırakıp önünüze bakmanız daha doğru bir yaklaşım olacaktır.

Falda boynuzlu eşek görmek, hem inatçı hem de biriktiren bir kişiliğiniz olduğunu, bu yüzden aile içinde ve iş hayatınızda olumsuzluklar yaşıyorsunuz. İnatçı yönünüzü biraz esnetmeniz ve empati yapmayı denemeniz size yaptığınız hataları daha iyi algılamanızı sağlayacaktır. bu yapınızdan dolayı ilişkinizde de bazı sorunlar yaşamanızın kaçınılmaz olduğunun da göstergesidir.

Diğer bir taraftan bakıldığında ise eşek sizin iyi niyetli biri olmanızdan dolayı da bazı kişilerin bunu suistimal ettiğinden sinirlerinize hakim olamıyorsunuz. Fakat kendi kendinizi bu şekilde yiyip bitirmektense hissettiğiniz bu durumu açık bir şekilde ifade etmeniz veya geri çevirme hayır deme gibi yapmakta zorlandığınız sözleri hayatınızda kullanmaya başlasanız durumunuz daha iyi bir hal alacaktır.

Çocuklarınızdan birinin güzel haberleri ile gururlanacaksınız ve yakın zamanda hayırlı bir işin ziyaretleriniz olacak. Onlarla ilgili konularda yalnız olmanız ve her şeyi tek başınıza halletmeye çalışmak sizi çok üzüyor. Bazı korkularınız var ve bu yüzden uykularınız bile kaçabilir. Üzülmeyin çünkü hiçbir şey korktuğunuz kadar kötü olmayacak. Sağlığınızla ilgili endişelerinizde haklı olabilirsiniz ama en büyük hatayı takipsizlik ile yapıyorsunuz.

Kahve falında boynuzlu eşek görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.