Kahve Falında Hesap Makinesi Görmek Ne Demek?

Falda Hesap Makinesi Görmek

Farklı yorumcular tarafından farklı şekillerde yorumlanabilir. Örneğin kahve fincanında görülen hesap makinesi fincanın sizin hanenizde bulunan (fincanın sapının sağ bölümünde) bölümünde yer alıyorsa ve yüksek kısımdaysa işlerinizin çok iyi gideceğine işaret eder.

Bu fal yorumu evinizde ve iş yerinizde kazancın bereketin artacağına, işlerinize yetişemeyeceğinize ve çok para kazanacağınıza delalet etmektedir. Falda çıkan hesap makinesi işlerin yoğunlaşacağına işarettir. Aynı zamanda işlerinizin güzel gideceğine,  hesap – kitap yaparak işlerinizi planlı şekilde yürüteceğinize alamettir.

Falda Hesap Makinesi Görmek

Bunun dışında eğer fincan da çıkan hesap makinesi şekli fincanın diplerinde ya da fincan kulpunun sol kısmındaysa (yani karşı hanedeyse) elinizden yüklü miktarlarda para çıkacağına işarettir. Bu falın yorumu beklenmedik masraflara, hesabınızı kitabınızı bu aralar iyi yapamadığınız da delalet edebilir.

Öte yandan fincanın alt kısımlarında koyu renklerde beliren bir hesap makinesi de bu günlerde aşırı hesap – kitap düşkünü olduğunuza delalet ediyor olabilir. Bu nedenle dikkatli davranmanız gerektiğiniz öneririz zira bu gidişle çevreniz tarafından nekes, hayatını sırf hesap – kitap üzerine kurmuş olan cimri bir insan olarak algılanabilirsiniz. Bu nedenle kahve falında hesap makinesi görmek, objenin konuçlandığı yer açısından yorum farkında oldukça önemlidir.

Yine kahve falında hesap makinesi görmekle ilgili olarak söyleyebileceğimiz bir diğer nokta şayet hesap makinesinin yanında para bulunuyorsa, yapılacak ödemelere ve alacak verecek hesabına düşeceğinize delil olabilir.

Yine kırık hesap makinesi yanız yapılan ya da yapılacak hesaplamalara, iş yerlerinizde çıkabilecek olan açıklara ya da arkanızdan iş çeviren bir muhasebeciyle çalıştığınıza da işaret olabilir. Bu konuda gözünüzü dört açmanızı ve hesaplarınızı bizzat kendinizin sık sık gözden geçirmenizi öneririz.

Falda görülen hesap makinesi genelde iyi şekilde yorumlanabileceği gibi, konum olarak altlarda fincanın dibine yakın yerlerde olduğunda çok da iyiye yorulmaz. Yaşanacak olan ufak tefek para kayıplarına işaret eden bu obje, önümüzdeki süreçte harcamalarınıza, hesaplarınıza ve muhasebe kayıtlarınız konusunda da dikkatli olduğunuzda en hafif kayıplarla atlatmanızı sağlayabilecektir. Bu nedenle plan ve projelerinizi bu yönde uygulamanızı öneririz.

Kahve falında hesap makinesi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.