Kahve Falında Goril Görmek Ne Demek?

Falda Goril Görmek

Kahve falında goril görmek; bu hayvanın insana benzeyen özelliklerinin çok fazla olması ve diğer maymun türlerinden büyük olması sebebiyle gelecek tehlikenin de büyük olacağını simgeler. Sizlerle dost geçinen ve asıl niyetini sizlere belli etmeyen bir düşmanınız var. Dost kılığındaki bu düşman sizleri çok büyük bir zararın içerisinde bırakabilir.

Falda goril görmek, falına bakılan kişiye gelecek günlerde birilerinin hile yapacağını ifade edebilir. Bazı hileler sayesinde aklınızı çelmeye kalkışacak olan kişiye karşı dikkatli olun. Bu insanın baskın bir karaktere sahip olması nedeniyle hemen büyüsüne kapılabilirsiniz.

Kahve fincanında goril şekli çıkması, bazı uzman fal yorumcuları tarafından hedeflerinize ulaşmanızda çekeceğiniz sıkıntılara yorumlanır. Önünüze çok fazla engel çıkacak ve bu hedeflerinize ulaşabilmeniz size neredeyse imkânsız gibi gelecek.

Falda görülen goril sembolü, yakınlarında yer alan diğer figürler eşliğinde çok daha olumlu anlamlara gelebilmektedir. Örneğin; fincan içerisinde goril ve kalp çıkması, tutkulu bir aşkın simgesidir. Ailenizin veya dostlarınızın onaylamadığı bir insanla ilişkiye başlayacaksınız. Bu kişi aile fertleri tarafından istenmese de sizleri çok mutlu edecek.

Kahve falında goril kafası görmek

Herkese kanmamanız yönünde bir uyarıdır. Sizi kandırmak isteyen insanlar olabilir. Şu günlerde alacağınız her kararı en ince ayrıntısına kadar irdeleyin.

Kahve falında goril ve yılan görmek

Kahve falında goril ve yılan şekilleri yan yana çıkarsa, adeta görünmez gibi etrafınızda dolaşan bir düşmanı simgeler. Uzunca bir süre kimseye kefil olmayın. Para konularında hassas olmazsanız, borç sahibi olacaksınız. Üzerinize kurulan oyunlara karşı her zaman daha uyanık olun.

Kahve falında goril ne demek?” anlamını merak eden sevgili okuyucularımız, daha dikkatli ve tedbirli oldukları vakit gelecek günlerde başları derde girmeyecek. Gözünüz açık olursa, hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız.

Kahve tabağında goril figürü çıkarsa, bu sefer de hane içerisinden kalıplı ve güçlü bir adamla karşılıklı muhabbetiniz olacak. Bu muhabbet sizi pek memnun etmeyecek.

Kahve falında goril görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status