Kahve Falında Ejderha Görmek Ne Demek?

Falda Ejderha Görmek

Kahve falında ejderha sembolü çıkması, pek de hayırlı değildir. Falına bakılan kişinin dost sandığı birileri ona karşı kıskançlık ve öfke beslemektedir. Falda ejderha görmek; genel olarak size düşman olan ve zarar vermek için fırsat kollayan, sizin iyiliğinizi istemeyen birine işaret eder.

Kahve falında ejderha görmek; fal sahibinin çevresinde bulunan biri tarafından zarar göreceğine ve bu yüzden bir süre dostlarına karşı temkinli davranmasına yorumlanır. Fal yorumcuları, ejderha sembolünü gelecek bir felakete ve kötü bir olaya da yorumlamaktadırlar.

Kahve falında ejderha ateşi görmek; sizi sevmeyen ve size karşı kin besleyen insana işaret eder. Yine falda ateş püskürten ejderha çıkması, hiç ummadığınız birinin size karşı duyduğu kin ve nefretin sonunda ortaya çıkaracağı manasına gelir.

Kahve falında ejderha yavrusu görmek

Düşmanlarınızın ya da önünüzdeki engellerin sayısının artacağına ve yolunuza taş koymak isteyen insanlara yorumlanır.

Kahve falında ejderha ve balık görmek

Fal sahibinin önüne çıkacak engellere meydan okuyacağı, özellikle aşk hayatında büyük mücadele etmek zorunda kalacağının habercisidir. Falına bakılan kişi, bir süre sosyal yaşantısındaki insanlara karşı tedbirli olmalı, tuzaklara karşı dikkat etmeli ve attığı her adımda doğru kararlar almalıdır.

Kahve falında ejderha görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.