Kahve Falında Civciv Görmek Ne Demek?

Falda Civciv Görmek

Kahve falında civciv görmek; yeşeren yeni umutlar ve yepyeni heyecanlar olarak yorumlanır. Falına bakılan kişinin kendi işini kurma gibi planları varsa, tez zamanda yeni bir iş girişimi için kolları sıvayacak. Mezun olan kimseler çok kısa bir vakitte iş bulacaklar. İş teklifi de alabilirler. Maddi konularda hiçbir sıkıntı olmayacak ve yeni yatırımlarınız da gelecekte güzel kazanç sağlamanıza olanak sunacak.

Falda civciv görmek, yepyeni kararlar alarak, hayatınıza farklı bir yön vermek isteyeceğiniz manasına gelir. İstediğiniz bazı değişiklikler kısa sürede olacak.

Kahve fincanında civciv şekli çıkması, bazı fal yorumcularına göre masum ve korunmaya muhtaç olan bir insan olarak yorumlanır. Ailenizde veya dostlarınız arasından sizin korumanıza ihtiyaç duyan birileri olabilir. Falına bakılan kişi de sevdiklerinin her zaman yanında olmasını isteyebilir. Hiç ümitsizliğe kapılmayın. Yakın zamanda alacağınız yeni kararlarda sevdikleriniz yanınızda olacak.

Falda görülen civciv sembolü, evli kimseler için çocuk müjdesidir. Falına bakılan kişi yaşça küçükse, erkenden para kazanmaya başlayacak. Bir takım girişimleriniz tutacak ve elinize tatmin olacağınız miktarda para geçecek.

Kahve falında civciv ve tavuk görmek

Annenize ihtiyaç duyacağınızı gösterir. Bazı konularda annenizden yardım alma gereği duyacaksınız. Çocuk sahibi olan kimseler, evlatlarına şefkat göstermeyi esirgemesinler. Çocuklarınız şu günlerde sizlerden daha fazla ilgi ve destek bekleyecekler.

Kahve falında civciv kafası görmek

Renkli bir hayat olarak yorumlanır. Hayatınıza renk katan kişiler her daim yanınızda olacak ve yeni dostluklar kuracaksınız. Yalnız olan kişiler de çok iyi anlaşacakları biri ile tanışabilirler.

Kahve falında civciv ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, yeniden aşık olacaklar. Gönlü boş olan kişiler yeni bir aşkla beraber adeta kelebek kadar mutlu olacaklar. Daha önce gitmediğiniz yerlere gidebilirsiniz. Yakında yeni heyecanlar tatmaya hazırlıklı olun.  Falda civcivler görmek genel olarak yeni deneyimlerin habercisidir. Bazı konularda fikirleriniz değişebilir.

Kahve tabağında civciv anlamı, hane içerisinde bebek bekleyen biri olarak yorumlanır.  Fincanda civciv ve yumurta şekilleri çıkarsa, hanenizde genel bir sevinç havası hakim olacak.

Kahve falında civciv görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.