Kahve Falında Su Görmek Ne Demek?

Kahve falında su görmek, ferahlığın sembolü sayılır. Bir kişinin falında çıkması o kişinin yakın zamanda büyük bir rahatlığa kavuşacağı anlamına gelir. Bu rahatlık ailevi ya da parasal olabilir. Ayrıca kısa zamanda gerçekleşmesi beklenir. Falda su çıkması, bir kişinin hayatına girecek bereketin de işaretidir. Bu bereketli günler yakın zamanda gelecektir ve uzun sürecektir.

Genellikle suyun tez gelecek bir haberin gelişini de müjdelediğine inanılır. Bu yüzden bu ferahlığın ve bereketin yakın zamanda duyacağınız bir haberle size ulaşabileceği düşünülür. Bu işinizde bir terfi, aşk hayatınızda güzel bir gelişme ya da ailesel bir mutluluk anlamına geliyor olabilir.

Falda su görmek, yeni başlangıçların da simgesi kabul edilir. Bu başlangıçlar geçmişin kötü olaylarının izlerinin silineceği ve fal sahibinin uzun zaman geçmeden ferahlığa kavuşacağına yorulur. Ayrıca çok ince düşünen bir arkadaşa sahip olduğunuzu ve bu sayede bazı olaylar hakkında kendi düşünemediğiniz şeyleri ona danışarak akıl almaktan memnun olduğunuzu gösterir.

Sabırlı bir kişiliğe sahip olman, hayatının her alanında başarıyı yakalamanı sağlayacak. Sabrın sonunda hayatında köklü bir değişikliğe hazırlıklı olmanda yarar var. Çünkü elde edeceğin büyük bir başarı seni hiç ummadığın bir mutluluğa götürecek ve bu başarı ile birlikte gelen uzun boylu bir erkek aklını başından alarak hayatının değişmesine neden olacak.

Kahve falında su görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.