Kahve Falında İki Kadın Görmek Ne Demek?

Kahve falında iki kadın görmek, genellikle etrafınızda sizin hakkınızda konuşan ve sizin dedikodunuzu yapan kişilerin olduğunu gösterir. Birilerinden istemediği sözler duyabilir ve bu nedenle bir süre canı sıkılabilir.

Falda iki kadın görmek, genellikle çevrenizde sizi kıskanan ve başarılarınızı tebrik etmek yerine hep bir kusur bulmaya çalışan insanlar olduğunu gösterir. Her zaman etrafındaki kişileri iyi seçmeli ve dostunu, düşmanını birbirinden ayırarak sırlarını çok faz açığa çıkarmamalıdır.

Başarılı bir adım atarak kendine hedef belirlediği bir işte başarı yakalayabilir ve kariyerinde sağlam adımlar atarak hayalini kurduğu mevkiye kısa sürede ulaşabilir.

Başka bir rivayete göre ise sizi koruyup, kollayan ve sürekli sizin iyiliğiniz için dua eden kişilerin etrafınızda var olduğunu gösterir. Fal sahibi, önemli bir karar alacaksa daha derinlemesine düşünerek sonra pişman olmayacağını bildiği adımlar atmalı ve çok fazla riske girmekten kaçınmalıdır. Bu dönemde birilerinden kendisi hakkında kötü ya da incitici sözler duyarsa bu kişilere kulak asmamalı ve inandığı ve uğruna emek sarf ettiği hedeflerinden vazgeçmemelidir demektir.

Bu fal bir uyarı niteliği de taşır. Başarıya ulaşmak için hayatınızda sizin yönlendirdiğiniz her durum sadece sizin kontrolünüzde olmalı ve kimsenin dediği bir şey yüzünden inandıklarınızdan vazgeçmemelisiniz.

İş yerinde sorumlulukların artması ile epey yorulmuşa benziyorsun. Ancak uzun çalışmaların patronlarının gözünden kaçmamış ve yakında seni iyi bir mevkiye yükseltmeyi düşünüyorlar. İş yerindeki rahatlamayla birlikte maddi sıkıntıların da çözüleceğe benziyor. İşlerle yoğun uğraşman, kafanın dağılmasını da sağlamış. Sıkıntılı ve zor günlerini kendini işe vererek atlatmış gibisin. Yakında alacağın bir haber gözüküyor.

Kahve falında iki kadın görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.