Kahve Falında İç İçe Geçmiş Üçgenler Görmek Ne Demek?

Kahve falında iç içe geçmiş üçgenler görmek, şahsiyetinizi ilgilendiren özel konularda biraz daha düşünerek hareket etmeniz gerektiğini söyler. İş ile ilgili bir meseleniz varsa araya başkalarını sokmayın ve işinizi bizzat siz takip edin. Çünkü iş hayatı başkalarının ayağını kaydırmaya çalışan insanlarla doludur. Sizin uzun zahmetlerle hazırladığınız bir proje bir başkasının gözüne batabilir size karşı bir çekememezlik gelişebilir.

Kişinin varlığının kademe kademe artacağına yorumlanır. Bu artış ailenizin desteği ile olabilir. Ayrıca kişinin devlet kurumlarıyla süren bir ilişkisinin isteği yönünde sonuçlanacağına yorulur. Fincanın dip kısmında ise kişinin üst üste binmiş sorunları vardır. Çözemediği bir sorun diğerini beraberinde getirmiştir. Böylelikle hal içinden çıkılmaz bir durum almıştır.

Falda iç içe geçmiş üçgenler görmek, kişinin ruh halinin karmakarışık olduğunu gösterir. Bu kişi iç dünyasında sorunlar yaşayan biridir ve problem çözme yetisini kaybetmek üzeredir. Kişi farklı bir karakterdir. Bu kişinin hayatında keskin sınırları ve değişmeyen düşünceleri vardır. Kişi bekar ise karışık bir aşk hayatı olduğu söylenir.

Sizin aklınızda birden fazla kişi var ve siz karar vermek konusunda acele dahi etmiyorsunuz. Ancak karşınızdaki insanların bu durumu fark etmeleri an meselesi ve bu sizin için hiç iyi bir şekilde sonuçlanmayacak gibi görünüyor. Kaos ve belirsiz durumları temsil eder.

Şu aralar hayatınızın akış yönü belli değil ve siz ne yapacağınız konusunda kararsızsınız. Bu yön veremediğiniz yaşam canınızı sıkıyor ve sizi ister istemez agresif ve farklı bir kişi yapıyor.

Kahve falında iç içe geçmiş üçgenler görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.