Kahve Falında Bir Sürü Yüz Görmek Ne Demek?

Kahve falında bir sürü yüz görmek, hayatınızla ilgili birçok bilgi verebilmektedir. Sizin her hangi bir konu hakkında çok kararsız kaldığınızı ve bunu çözebilmek için birçok yol denediğinizi gösteriyor. Eğer yarım kalan işleriniz varsa bunu hemen çözüme kavuşturmalısınız. Bu sadece iktisadi işler olmayabilir ne olduğunuz belli olmayan bir ilişki olabilir dargın olduğunuz fakat barışmak istediğiniz bir arkadaşlığınız olabilir yani bunların hepsini göz önünde bulundurmalı ve yarım kalmış durumu tamama erdirmelisiniz.

Falda bir sürü yüz görmek, biri tarafından takip edildiğini ve bunun kötü niyetli bir takip olabileceğini işaret eder. Doğal olarak bu gözetlenme sizin hiç hoşunuza gitmeyecektir. Bu kişiden kurtulmak sizin için an meselesi.

Kapalı alanlarda duramamak gibi bir fobiniz var ya da buna benzer başka bir fobi de olabilir bu fobiler sizin hayatınızı kısıtlamanıza sebep oluyor bu insanlardan kaçma isteği de olabilir. Gelirinizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

Ekonomik açıdan yaşayacağınız bu sıkıntılar aile içi durumunuzu da oldukça etkileyecek siz her ne kadar bunu hissettirmemeye çalışsanız bile kendi kişiliğinizin dışında bazı durumlar gerçekleşecek ve eşiniz bu ekonomik sıkıntılarınızı öğrenecek bu yüzden yani sakladığınız için aranızda problem oluşacak bu konuda dikkatli olun eşinizden bir şey gizlememeye özen gösterin.

Sağlık sorunları yüzünden ertelediğiniz uzak bir yere yolculuğunuz var demektir. Ayrıca onu tekrar yürürlüğe koyabilirsiniz çünkü sizi daha sağlıklı ve huzurlu günler bekliyor, bu yolculuk size çok ama çok iyi gelecek.

Kahve falında bir sürü yüz görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.