Kahve Falında Haç Görmek Ne Demek?

Kahve falında haç görmek, fal sahibinin iyilik yapmayı çok seven bir karakterde olduğunu fakat etrafındaki insanların gözünün doymayarak hep daha fazlasını istediğini simgeler. Bu durumdan çok sıkılan fal sahibi etrafındaki insanlara yardım etmeyi bıraktığı zaman çıkarcı insanların işine gelmediği için bir takım iftiralar atabilirler. Yine de bu durum en çok iftiracı insanları yaralayacağı için fal sahibi rahat olmalıdır.

Falda haç görmek, bir diğer anlamı ile evli bir insanın, bekarken başından geçenleri arkadaşlarına anlatmasından doğan dedikodulara işarettir. Fal sahibinin ailesinin kulağına gidebilecek bu dedikodular onları üzebilir. Bu yüzden kimseye güvenmemekte ve sır vermemekte fayda vardır. Dedikoduların arasına abartılar ve yalanlar da ekleneceği için fal sahibi kendi ağzı ile hayatını başkalarına malzeme ettirmemelidir.

Fincanın dip kısmında beliren büyük bir haç sembolü var ise, fal sahibi güvenmesi ve güvenmemesi gereken insanları iyi seçmeli demektir. Eğer yanlış insanlara prim vermeye devam ederse ilerleyen yıllarda başına bela olan bazı sözler ortaya çıkabilir.

Yanındaki semboller ile birlikte yorumlandığı zaman daha farklı anlamlar ortaya çıkabilir. Örneğin fal fincanında bir haç ve yanında geometrik şekiller belirmiş ise fal sahibi sakin ve soğuk kanlı tavırları her olaya çözmesine yardımcı olacak demektir.

Eğer haç sembolünün yanında bir hayvan sembolü belirmiş ise geçmişten gelen bir misafirin fal sahibine mutlu olacağı haberler getireceğini simgeler. Fal tabağında belirmiş ise sağlık dolu mutlu bir ömre işarettir.

Kahve falında haç görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.