Kahve Falında Gezegen Görmek Ne Demek?

Kahve falında gezegen görmek, fal sahibinin geçici heveslerini ve maymun iştahlı oluşunu belirtir. İçinde bulunduğu rahat ruh hali yüzünden bir türlü sabit bir konuya odaklanamayan fal sahibi bu süreci atlatabilmek için kendini frenlemeyi öğrenmelidir. Yoksa kısa süre içerisinde hiçbir şeyden zevk alamaz hale gelecektir. Çabuk değişen ruh hali ile yorumlanır.

Fal sahibinin çabuk mutlu olup çok çabuk sıkılan bir insan olduğunu da vurgulayan gezegen sembolü, cinsiyete göre farklı anlamlara gelebilmektedir.

Falda gezegen görmek, bazı fal yorumcularına göre etrafındaki semboller ile yorumlanmaktadır. Örneğin gezegen sembolünün etrafında uçan bir hayvan belirmiş ise ikna kabiliyeti güçlü bir insan ile yorumlanırken, bir sürüngen varsa büyük çabalar ile ile inşa edilen bir mülkü simgeler.

Fal fincanının kulp kısmında belirmiş ise fal sahibinin gönlündeki insanı temsil eder. Bu insan kişinin ufacık dünyasını genişleterek yeni ufuklara yelken açmasına sebep olacak ve huzurun sembolü haline gelecektir. Eğer kişi erkek ise fincanında dip kısmında belirmesi karşı cinse olan aşırı takıntılı halleri simgeler. Zamanla kıskançlıktan öteye giden bu takıntılı haller karşı tarafı bunaltabilir. Bayan ise fincanın dip kısmında belirmesi koruyup kollayıcı bir erkeğe dalalettir.

Fal tabağında belirmiş ise fal sahibinin hayatına ilerleyen dönemlerde girecek egosu yüksek ve bencil bir insanı işaret eder. Bu insan fal sahibine zarar vermeyecek fakat bu huyu sayesinde aralarında güçlü bir bağ oluşmasa bile güzel işlere imza atacaklar demektir.

Kahve falında gezegen görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.