Kahve Falında Gagalı Kuş Görmek Ne Demek?

Kahve falında gagalı kuş görmek, sizinle konuşup görüşmek isteyen ve sohbetinizden memnun olan insanların çok sayıda olduğunu ifade etse de falda çıkan gaganın büyük olması yorumu biraz değiştirir. Bu durumda çevrenizde sizin tüm sır ve yaşantınızı bilen birine dikkat edin. Çünkü bu kişi kıskanç biri olabilir ve sizin aleyhinize konuşup sizi kötü göstermeye çalışarak üzebilir. Sizi kıskanıyor olan bu kişi sizin yakınınızda hatta aile içinden biri bile olması olasıdır. Bu sebeple de kime sır veriyor olduğunuza dikkat edin.

Falda gagalı kuş görmek, çok çene çalan birine işaret eder. Hatta saksağana ya da kargaya benzer bir kuşun falda görünmesi çok konuşma ve gevezelik şeklinde yorumlanır. Çevrenizde arkanızdan kuyunuzu kazan boş boğaz birinin olduğunun işareti olabilir.

Fincanın kulplu kısmında gagalı kuş sembolü çıkmış ise bu kişi sizin aile içinden biri olabileceğine işarettir. Eğer sembol fincanın altında ise her an size zararı dokunacağını simgeler. Fakat şuan sinsice pusuya yatmış sizinle iyi geçinen biri imajı çizebilir. Bu sebeple de  sözleriniz tartarak ve fazla sırrınızı vermemeniz gerektiğine dikkat edin.

Falda ağaç kakan gibi gagası kuvvetli ve delici kuş sembolü çıkarsa, size çenesi ile zarar verecek birinin varlığını işaret eder. Hatta çok sevdiğiniz bir insan ile de aranızın açılmasına çalışabilir. Bunun  için sizin sözlerinizi çarpıtıp iletecek ortak bir arkadaşınız olabilmektedir.

Kahve Falında Kuş Gagası Görmek

Önemli bir iş görüşmesi yapmak ve çok heyecanlanmak şeklinde yorumlanır. Bir süredir beklenen haber gelebilir ve çok önemli insanlar ile yapılacak olan görüşmeler öncesinde büyük hazırlıklar yapmak, o kişiler ikna etmek zorunda kalabilirsiniz.

Kahve Falında Uzun Gagalı Kuş Görmek

Zoru başarmak ve kendini ispat etmek anlamına gelir. Eğer ikna etmek zorunda olduğunuz kişiler varsa o insanların üzerinde önemli tesirde bulunabilirsiniz. Size hayran kalacak kişiler de olabilir.

Kahve Falında Leylek Gagası Görmek

Uzak yere gitmek ve o yerde kurulacak olan dostlukların da yıllar boyunca sürmesine yorumlanır. Biriyle tanışabilir ve onu belirli zamanlarda ziyaret etmek, sık sık görüşmek de isteyebilirsiniz.

Kahve Falında İki Kuşun Ağız Ağıza Vermesi

Önemli ir konuda karara varmak anlamına gelir. Anlaşmazlıklar çözülür ve ikili görüşmelerden sizin kendi lehinize sonuçlar çıkar. Eğer ayrı kaldığınız biri varsa size yeniden geri dönmek istediğini söyleyebilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hayatınıza girecek olan bir insanın sizinle hayatı paylaşacak ve yeri geldiği zaman size yol gösterebilecek biri olacağına yorumlanır. Size karşı önemli iyilikleri dokunabilir. Hatta yeri geldiğinde sırlarınızı paylaşacak dostlarınız olması da şu günlerde size fayda sağlar.

Kahve falında gagalı kuş görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.