Kahve Falında Ev Terliği Görmek Ne Demek?

Kahve falında ev terliği görmek, bir tartışmaya işarettir. Bu tartışma bir ev ortamında ve pek çok kişi arasında olacaktır. Bir konuyu görüşmek üzere bir araya gelen birkaç kişinin anlaşmazlığı üzerine büyük bir tartışma çıkacak ve bu tartışma gitgide uzayarak içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Genellikle bir malın paylaşımı ile alakalı olarak çıkan tartışmaları simgeler. Bu tartışma sonunda uzun vadede küslük yaşanacak demektir.

Falda ev terliği görmek, hane içinde hane bireyleri arasında çıkacak bir anlaşmazlık ile de yorumlanır bu anlaşmazlık neticesinde araya soğukluk girecek fakat bu soğukluk kısa zamanda giderilecektir. Yakın mesafe yatılı bir misafirliğe işarettir.

Fal sahibi bir süreliğine bir başkasının evinde yatılı olarak misafir olacaktır. Evde ki herhangi bir sıkıntı neticesinde oluşacak olan bu misafirlik durumu bir kaç gün sürecektir. Burada söz konusu olan sorun bir tartışma ya da geçimsizlik değil daha ziyade bir tadilat, düzenleme ya da evin tesisatın çıkabilecek olan bir sorun vb. bir durum olacaktır.

Bazı yorumcular için ise yatılı misafirliğe gitmek değil yatılı bir misafirin hanenize gelmesi olarak yorumlanır. Yine kısa bir mesafeden gelecek olan bu misafir bir kaç günlüğüne evinizde yatılı olarak kalacaktır. Bu misafirliğin neticesinde size teşekkür için güzel bir hediye sunacak ve bu hediye ile sizi sevindirecektir.

Kahve falında ev terliği görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.