Kahve Falında Eski Ev Görmek Ne Demek?

Kahve falında eski ev görmek, son dönemlerde karmaşık problemlerle karşılaşacağınıza, altına girmiş olduğunuz bir işten dolayı mağdur bir duruma düşeceğinize, sizi üzecek olayların yaşanacağına, korktuğunuz şeylerin başınıza gelmemeniz için çok çalışmanız gerektiğine işaret eder.

Öte yandan uzun süredir hayalini kurduğu yaşama kavuşacağına, güven içinde yaşayacağı bir hayata, mutluluğa çok yaklaştığına, gerçekleşmesini arzu ettiği ilişkiye, yaşadığı zorlu anların sonlanacağına, huzur dolu bir yuvaya kavuşacağına da delalet etmektedir.

Falda eski ev görmek, diğer yorumu ile sevdiğiniz kişiye kavuşacağınıza, maddi yönden bol kazançlı bir döneme gireceğinize, şöhrete, yakın bir zamanda hayırlı bir haber alacağınıza, memur iseniz zengin bir yaşam süreceğinize, işinizde arzu ettiğiniz mertebeye ulaşacağınıza, verdiğiniz sözleri yerine getiren biri olduğunuza, sağlıklı ve huzurlu bir hayatı yaşayacağınıza işaret etmekte.

Ruya tabir

Bir diğer yoruma göre de iş yerinizde sert tavırlı kişilerle karşılaşacağınıza ama bunlarla baş edebileceğinize ve ticari yönden başarılı bir döneme gireceğinize işaret eder.

Hayatta sahip olduğun şans, hayatının her alanında mutlu olmana yardımcı oluyor. Ailede herkesi ilgilendiren maddi bir gelişme, hepinizin bolluk ve ferah içerisinde yaşamanızı sağlayacak. Arkadaşlarınla beraber yaptığın tatil planı sevgilini oldukça kızdıracak ama gönlünü almayı başaracaksın. Sana olan aşkını dünya aleme haykıran sevgilin, sana yapacağı evlilik teklifiyle sadece seni değil herkesi büyüleyecek.

Kahve falında eski ev görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.