Kahve Falında Birbirini Kesen Doğru Çizgiler Görmek Ne Demek?

Kahve falında birbirini kesen doğru çizgiler görmek, hayatınızda gelişecek önemli bir olay sonucunda gelecek planlarınızın alt üst olacağını ve yeni planlarla hayatınıza devam etmeniz gerekeceğini gösterir. Çevrenizde iyiliğinizi düşünenler kadar kıskananlar da bulunuyor. Sevdiğiniz kişilerin size karşı ilgisiz ve duyarsız tutumu sizi çok üzmüş ve artık hissizleşmeye başlamışsınız.

Eskiden tek başınıza bir şey yapamayacağınızı düşünürken artık kendi ayaklarınız üzerinde sapasağlam ve dimdik ayakta durmanın haklı gururunu ve hazzını yaşıyor ve canınızı sıkan ya da gereksiz hiç bir insanı hayatınızda istemiyorsunuz.

Falda birbirini kesen doğru çizgiler görmek, eğitim hayatınızı başarılı bir şekilde bitirerek kariyerinize çok güzel bir işte çalışmaya başlayacağınız anlamına gelir. Hayatınızın yönünü değiştirecek çok önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Bu karar sizi çok daha iyi bir geleceğe götürebilecekken yanlış bir karar ise, tüm hayatınızın mahvolmasına neden olabilir. Önceden değer verdiğiniz kişilerin size olan sadakatsiz tutumu canınızı çok yakmış ve bu nedenle hayatınıza yeni bir sayfa açmışsınız.

Çok büyük bir iş yerinde yüksek pozisyonlara geleceksin. Küs olduğun bir arkadaşından telefon gelecek. Aranızdaki buzları eriteceksiniz. Biriken borçlarını en kısa zamanda ödeyeceksin. Yeni birisini hayatına alacaksın. Bu kişi senin çevrende dolaşan tanıdığın birisi olacak. Senin için hayırlı olacak. Neşe ve huzur katacak.

Kahve falında birbirini kesen doğru çizgiler görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.