Kahve Falında Bira Bardağı Görmek Ne Demek?

Kahve falında bira bardağı görmek, işlerinizin bozulduğunu düşündüğünüz bir anda sizi mutlu edecek yeniden umutlarınızın yeşermesini sağlayacak bir haber alabilirsiniz. Suçlu olmayan bir kişi kendisine atılan bir iftiradan dolayı zor zamanlar geçirmiş ve suçsuzluğunu ispatlamak için çok çalışmış olabilir.

Masa başı bir işte kısa süre içinde çalışmaya başlayabilir ve sağlam adımlarla geleceğinizi inşa etmek için harekete geçebilirsiniz. Mutlu olduğunuz günlerin sayısı azalmaya başladıysa etrafınızdaki sizi üzen kişi ve olayları hayatınızdan uzaklaştırmalısınız.

Falda bira bardağı görmek, geniş bir kalbimiz olduğunun göstergesidir. Kafanızın karışık olduğu dönemlerde kendinizden çok Başkalarını düşünmeniz size zarar verebilir. Merhametli ve yumuşak yüreğiniz pek çok kişi tarafından takdir topluyor. Mutsuz olduğunuz zamanlarda yaşam sevincinizi geri getiren ve yüzünüzün yeniden gülmesini sağlayan kişileri üzmemeye gayret etmelisiniz.

İş hayatınızda kariyer basamaklarını sağlam ve hızlı adımlarla çıkmayı başaracaksınız. Kafanızı karıştıran bazı konularda karar almadan önce tekrar düşünmenizde fayda var. Yeni tanışacağınızın bir kişi hayatınızın aşkı olabilir.

Hayat senin için sıkıcı hale gelmiş durumda. Artık yorulmuşun. Hayatında yeni birisi var fakat güvenemiyorsun. Geçmişte yaşadıklarından dolayı. Kendine vakit ayırmalısın. Ailenden en sevdiğin birisi rahatsızlanacak. Bu süreçte onun yanında olan kişi sen olacaksın. İyileşmesi zaman alacak. Maddi bolluğa kavuşacaksın, her şey  düzelecek.

Hayatında köklü değişimler gerçekleşecek. Düşünmeden adımlar atıyorsun. Bu durum canını sıkacak senin. Senden büyük birisi ise tartışmaya gireceksin. Bu tartışmayı bitirecek kişi sensin. Maddi anlamda bazı sıkıntılar çekeceksin. Birikim yaptığın para elinden çabuk gidecek.  Hayatına yeni birisi girecek. Evlilik yolu görünüyor.

Kahve falında bira bardağı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.