Kahve Falında Beyaz Araba Görmek Ne Demek?

Kahve falında beyaz araba görmek, devlet kapısında bir iş ile yorumlanır. Kişinin devlet kapısında bir işi olacağına ve bu iş ile uğraşacağına işaret eder. Bu kendisinin davalı yada davacı bulunacağı bir mahkeme olabileceği gibi, bir gayri menkul alım satımı nedeni ile yapılacak işlemler de olabilir. Ya da kendisine kalacak olan bir miras ile ilgili koşuşturmaca da olması mümkün. Bunların dışında da herhangi bir devlet işi olabilir. Bu iş biraz uğraştıracak ve pürüzler çıkartacak olmasına karşın olumlu olarak sonuçlanacaktır.

Falda beyaz araba görmek, murat ile de yorumlanır. Kişi muradı neyse erecek, ne dilek için kapattıysa dileği kabul olunacak ve sevinç yaşayacaktır. Kavuşma ile de yorumlanır. Gurbetteki bir yakını ya da uzaktaki sevdiği ile kavuşmayı simgeler.

Fal sahibini askerde bir oğlu ya da başka bir memlekette okuyan bir çocuğu var ise onlara hayırlısı ile sağ salim kavuşacağı anlamına gelir. Aynı zamanda gurbete evlendirdiği bir kızı var ise kızına eğer kendisi gurbete evlenmiş bir kadın ise ailesine kavuşacağı ve hasret gidereceği anlamına gelir.

Hayırlarla neticelenecek işler anlamına gelmektedir. Kişi ne gibi bir dileğe sahip ise sonu hayırla neticelenecek kalbinde neyin sıkıntısını yaşıyor ise hayırlar ile o sıkıntı ondan uzaklaşacaktır.

Kahve falında beyaz araba görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.