Kahve Falında Kravatlı Adam Görmek Ne Demek?

Kahve falında kravatlı adam görmek, uzun süredir hayalini kurduğunuz, gitmeyi çok istediğiniz fakat yoğun iş temponuzdan kaynaklı bir türlü fırsat bulamadığınız yolculuğun en yakın zamanda gerçekleşeceğine delalet eder. Bu yolculuk sırasında seyahat ederken çok beğendiğiniz aldığınıza mutlu olduğunuz bir şeyin hasarlı olacağının da işaretidir. Ancak aldığınız şeyin bozuk olması canınızı çok sıksa da, kısa süre içinde sizi ziyarete gelecek olan bir dostunuzdan aynı eşyayı bir hediye olarak alacak olmanız tüm moralinizi tekrar eskiye getirecektir.

Falda kravatlı adam görmek, kötüye giden iş hayatınızın da gerçekleşecek olan önemli bir görüşmeyle birlikte tekrar eskiye döneceğinin hatta daha da ileri bir safhaya geçeceğinin belirtisidir. Bu görüşmeler ışığında bir terfi alabilirsiniz. Ancak alacağınız bu terfi yerinizde gözü olan diğer kişilerce hoş karşılanmayacağından dolayı size karşı kötü bir komplo girişimde bulunabilirler. Bu moralinizi bozmasın çünkü sizin terfiinizi sağlayan kişi yerinizi garanti etmiştir.

Diğer kafanızı kurcalayan işlerde yardım almanız gerekebilir. Bunun için en güvenmeniz gereken kişi ve kişiler partneriniz ve aile bireylerinizdir. Bu yardımı istemekten çekinmemeli, işlerin yoluna girmesi için bu yardımı severek kabul etmelisiniz. Fakat aynı yardımı sizden bekleyen biri varsa en kısa zaman içinde bu yardım çağrısına cevap vermeniz sizi daha iyi bir konuma getirecektir.

Eğer kısa ve açık tonlarda belirmiş ise bu iyi hadiseler gelişeceğinin habercisidir. Ancak koyu olarak belirmiş ise sıkıntılı günler geçireceğinizi işaret eder. Ama alacağınız yardımlar bunun üstesinden gelmenize yetecektir.

Kahve falında kravatlı adam görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.