Kahve Falında Baraj Görmek Ne Demek?

Kahve falında baraj görmek, içinizde biriktirdiğiniz olumlu ve olumsuz tüm durumlara işaret eder. Bu durumları bir an önce gözden geçirmediğiniz ve önlem almadığınız takdirde bir takım sorunlarla karşılaşabileceğinizi gösterir.

Özellikle ailenizle ilgili bir takım olumsuz durumlarla karşı karşıya olup, bunu onlarla paylaşamıyor olabilirsiniz. Bu da onlara karşı dolmanıza ve sürekli ani tepkiler vermenize neden olacaktır. Bu nedenle içinizde birikmeye devam eden bu sıkıntıları bir an önce gözden geçirerek onlarla paylaşmalı ve beraber çözmeye çalışmalısınız. Aksi takdirde geri ilişkilerinizde dönülmeyecek şekilde büyük hasarlar meydana gelebilir.

Falda baraj görmek, içinizde biriken olumsuz durumlar kadar olumlu durumları da temsil eder. Sevgilinizin ya da eşinizin size karşı sempatik ve sevecen yaklaşımları, ona geri dönüşsüz bir biçimde bağlanmanızı ve karşılıklı çok mutlu hissetmenizi sağlayacaktır. Çocuklarınıza karşı içinizde biriken sevgiyi onlara daha sık hissettirmeli ve bununla gurur duyduğunuzu açıkça belirtmelisiniz.

Anne ve babanıza karşı olan sevginizi de onlardan saklamamalı, her fırsatta açığa vurarak onlara da mutlu hissettirmelisiniz. Aileniz dışında da hayatınızda çok büyük yeri olan, size karşı her zaman nazik ve sevecen olmuş, yardımlarınız sizden asla esirgemeyen insanlara karşı da giderek daha çok sevgi dolduğunuzu hissedebilirsiniz.

Baraj sembolü birikmekte olan duyguları gösterir. Bu duyguları kontrol etmek, dışa vurmak ya da saklamak sizin elinizdedir. Ancak olumlu da olsa olumsuz da olsa ne hissettiğinizi çevrenizdeki insanlarla paylaşmak her zaman daha iyi sonuçlar doğuracaktır.

Kahve falında baraj görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.