Kahve Falında Banyo Terliği Görmek Ne Demek?

Kahve falında banyo terliği görmek, hem gerçek hem de mecazi anlamda yapılacak temizliklere işaret eder. Hayatınızda size zarar veren, bir türlü kurtulamadığınız ancak zararı da giderek insanlar olabilir. Yeterince cesaret edip kararlı davrandığınız takdirde bu insanlardan sonsuza kadar kurtulabileceğinizi gösterir. İyi insanlarla aranızda çok kısa bir mesafe olduğunu, bu mesafeyi sadece sizin koyduğunuzu ve kaldırabildiğiniz takdirde oldukça mutlu günlere adım atacağınıza işaret eder.

Falda banyo terliği görmek çok temiz, aşırı ve rahatsız edici derecede titiz davranan insanlara işaret eder. Bu insanlar ailenizden ya da arkadaşlarınızdan birkaçı olabilir. Uzaktan bakıldığında siz de temizlik konusunda aşırı takıntılı ve rahatsızlık verici biri olarak görünüyor olabilirsiniz; bu nedenle daha dikkatli ve sakin, temizlik konusunda daha rahat hale gelmelisiniz.

Evine gidildiğinde herkesi el üstünde tutan, dört dörtlük bir biçimde ağırlayan insanlara işaret eder. Kendisinden rahatlıkla yardım isteyebileceğiniz temiz kalpli, içten ve yürekli insanları sembolize eder. Egoları yüksek olmayan, halktan olan ve samimi hissettiren arkadaşın habercisidir.

Kalbindeki kişiye yapacağın konuşma ile için rahatlayacaktır. Çevrendeki ikiyüzlü kişilere dikkat etmelisin. Kuyunu kazmaya çalışacaklardır. Karşılıksız sevgin karşılıklıya dönüşecektir.  Önce canını sıkacak bir haber alacaksın. Sonra bu canını sıkan olayı unutturacak güzel bir haber alacaksın. İş hayatındaki çalışmaların sonunca büyük başarı kazanacaksın.

Kahve falında banyo terliği görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.