Kahve Falında Balık Kız Görmek Ne Demek?

Kahve falında balık kız görmek, bol bol şans ve mutluluğun olacağı bir hayat demektir. Balık kısmeti simgelediği için falda görülmesi güzel sayılır. Burada kısmetle kast edilen yeni tanışılacak karşı cinsten biri olabileceği gibi, bol miktarda para, yeni alınacak bir ev ya da araba, uzak bir yerden gelecek güzel bir haber gibi şeyler de olabilir.

Ayrıca bu kısmeti daha da güzel hale getirdiğine inanılır. Kişi yakın zamanda hayatını geçireceği insan ile tanışacaktır. Kısmeti beklenmedik bir şekilde açılacaktır ve bu kısmet en başta aşk hayatında kendini gösterir. Daha sonra ise bu yeni aşkın getirdiği mutluluk iş hayatına yansıyacaktır.

Falda balık kız görmek, önünüze gelecek bu kısmetli fırsatları değerlendirmeniz gerektiğine işaret eder. Özellikle yeni tanıştığınız insanlar konusunda çok dikkatli olmalı ve aşk kapınızı çaldığı zaman uzak ve soğuk durmamalısınız. Uzak yerlerden gelecek haberlere de dikkat etmelisiniz. Eğer uzaktaki bir akrabanız ya da arkadaşınız sizi yanına çağırırsa bu daveti kabul edip gitmelisiniz.

Eskiye yönelik bir özlem içerisindesin. Bu düşünceler acilen çıkmalısın. Mutlu olmanın zamanı geldi. Küs olduğun arkadaşın ile barışacaksınız. Uzun bir yolculuğa çıkacaksın. En yakınındaki birisi rahatsızlanacak. Onun bu sürecinde yanında olacak kişi sen olacaksın. Çabuk atlatacak bu durumu. Kalbini uzun boylu erkeğe açacaksın.

Kahve falında balık kız görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.