Kahve Falında Baba ve Bebek Görmek Ne Demek?

Kahve falında baba ve bebek görmek, huzur, sevgiye, dostluğa delalet eder. Günahsız ve masumluğa işaret eder. Bundan dolayı kötüye yormamak lazım. Hayatınızın son dönemlerine girildiğine ve bu süreci olabildiğince iyi değerlendirmeniz gerektiğine işaret eder.

Yakın zamanda tanışacağınız kişiden çok etkileneceksiniz. Aslında bu tanışma yeni bir ilişkinin ilk adımı olabilir. Sıkıntıların geçeceğine ve hayatınızda olumlu gelişmelerin gerçekleşeceğine işaret eder. Çok istediğiniz bir konunun arzu ettiğiniz şekilde gerçekleşmesine delalet eder.

Falda baba ve bebek görmek, sorusunun diğer bir yanıtı ise önünüzdeki günleri çok hayat dolu geçirecek enerji dolu günler yaşayacaksınız. İş hayatınızda ele geçirdiğiniz fırsatları değerlendirerek önemli bir mevkiye geleceksiniz. Özel hayatınızda yüreğinizde birikmiş olduğunuz duyguları dışa vuracaksınız. İlgi duyduğunuz kişi ile anlaşarak yeniliklere adım atacaksınız.

Hanenize bir hayvan almayı düşünüyorsunuz, sanırım bu bir muhabbet kuşu gibi görünüyor. Bu hayvan hanenize yenilik ve mutluluk getireceğe benziyor. Evliliğinde her şey yolunda gibi, ancak işle ilgili bir takım sıkıntılar var gibi… Bu sıkıntılar aşılamayacak sıkıntılara benzemiyor, zamanla hepsi düzelecek, her şey yoluna girecek. Sadece az biraz sabretmen gerekiyor. Eşinle birlikte huzurlu ve sakin bir döneme giriyorsunuz.

Ailenizden birinin hastalığı görünüyor, ancak kısa sürede şifayı bulup iyi olacak. Hanenizde vereceğiniz bir davette çok sayıda misafir ağırlayacaksınız. Oldukça mutlu ve keyifli anlar yaşayacaksınız. Şu sıralar fazla kilolarla başın dertte gibi görünüyor. Sanırım son zamanlarda yaşadığın bel ağrılarının sebebi aldığın bu kilolar.

Kahve falında baba ve bebek görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.