Kahve Falında Antika Görmek Ne Demek?

Kahve falında antika görmek, geçmişte sizin çok değersiz olan bir olayın, kişinin ya da bir yerin yakın bir zamanda vazgeçilemez hale geleceğini gösterir. Her zaman hayatınızda olan ancak kıymetini bilemediğiniz bir yakınınız, akrabanız, arkadaşınız ya da partneriniz sizin için öyle büyük bir fedakarlık yapacak ki ömrünüzün geri kalanında ona bu fedakarlığından dolayı minnet duyacak ve hayranlık besleyeceksiniz.

Falda ayrıca rutin olarak her gün yaptığınız ve artık sizi sıkmaya başlayan işlerden bir kısmı da hayatınızdan çıkacak, ancak sonrasında yaptığınız o işi özlemeye başlayarak yeniden yapmak isteyeceksiniz. Ailenizle olan zayıf ilişkileriniz de güçlenecek ve özellikle akrabalarınızla sıkı bir bağ kuracaksınız.

Sizlerin geçmiş zamanlara öyle bir duyduğunuz hasret var ki elinizden gelse bir zaman makinasına atlayarak geçmişe geri dönebileceğinizi bile işaret etmektedir. Sizleri üzen ve artık yorulmanıza neden olan bu olayların etkisi ile her ne kadar geçmişe gitmek isteseniz bile buna hiçbir olanak olmamasından dolayı özlem duymak yerine yaşadığınız zamana sarılmayı tercih etmelisiniz.

Sizler hayatı yaşar iken tat almaya çalışır iseniz hem daha mutlu olabilecek hem de geçmişe karşı olan özlem duygularından da kolay bir şekilde kurtulabileceksiniz. Bu zamanlar her şeyin yanı sıra birikim yapmak için de bir hayli emek sarf ediyor olduğunuzu da işaret etmektedir.

Birikimleri ne kadar işaret ediyor ise bile bir de bunun yanı sıra o birikimleri ziyan etmek yerine kendinize en mantıklı gelen durumlara bağlamak üzere olduğunuzu da göstermektedir. Sizler orada ya da burada gezmek yerine kendinize bu birikimler ile ev ya da araba gibi bir şey alıyor olmanız da gelecekte de daha rahat hareket etmenize yardımcı olmaktadır.

Falda antika görmek, artık şartların sizin için eskisi gibi olmadığının habercisidir. Geçmişiniz büyük tecrübelerle ve size ilham kaynağı olan olaylarla dolup taşmaktadır. Geriye dönüp bakacak ve yaşadığınız iyi ya da kötü her şeyin sizin için bir ders niteliğinde olduğunu fark ederek mutlu hissedeceksiniz. Ayrıca geçmişte yanınızda olan ancak bugün görüşme şansınızın olmadığı insanları hatırlayabilir, onlarla iletişime geçmek oldukça yoğun bir istek hissedebilirsiniz. Bu isteğiniz bastırmayıp eski dostlarınızla iletişime geçtiğiniz takdirde size yeni ufuklar açacaklar ve hayatınız seyrini olumlu anlamda değiştireceklerdir. Ayrıca geçmişte rutin olarak yaptığınız ancak bugün yapmaya fırsat bulamadığınız küçük gezintileri ya da alışverişleri özlediğinizi hissedip tekrarlayabilir; adeta o günlere dönerek hüzünlenebilirsiniz.

Geçmişinizle bugününüz arasında güçlü bir bağ kurmaya başladığınıza işaret eder. Gelecek planları yapmaktan dolayı bir türlü hatırlayamadığınız geçmişiniz adım adım karşınıza çıkacak ve sizin için daha değerli hale gelecektir.

Kahve falında antika görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.