Kahve Falında Akraba Görmek Ne Demek?

Kahve falında akraba görmek, fal sahibinin bazı konularda hangi tarafta durması gerektiğini bilemediği ve her iki tarafı da kırmak istemediği için ikili oynamak zorunda hissettiği durumları simgeler. Yalnız bir müddet sonra bu durum tehlikeli bir hal alacak ve fal sahibi ortada kalacaktır. Böyle bir durumun yaşanmaması için fal sahibinin olayı derinlemesine inceleyip haksız tarafa niyetini ve hatasını söylemesinde fayda vardır. Aksi taktirde, bunu başkasından duyan arkadaşı çok daha fazla üzülebilir.

Falda akraba görmek, bazı fal yorumcularına göre farklı planlar içerisinde olan fal sahibini işaret eder. Bu zekice planlar arasında iş arkadaşlarının kendi çıkarları için bazı şeylerden taviz verdiğini görmesinden kaynaklanan durumlarda vardır. Fal sahibi de kendi çıkarı için iş hayatında herkes ile sahte bile olsa iyi geçinmeye çalışacak ve böylece elde ettiği bilgiler ile kendi yolunu çizecektir.

Fincanın ağız kısmına doğru belirmiş ise bu gelişmeler en kısa zamanda sonuç verecek ve fal sahibi derin bir nefes alacak demektir. Fal fincanın kulp kısmında belirmiş ise kişiye yalan söyleyen bir aile bireyine dalalettir. Bu yalan eninde sonunda ortaya çıkacaktır. Fakat aşırı tepkiler vermeden önce fal sahibinin bu yalanın neden söylendiğini araştırmasında ve sakinliğini korumasında fayda vardır. Çünkü korku yeni yalanları doğurabilir.

Fincan tabağında çıkmış ise fal sahibi kendini kurtarmak için pembe bir yalana başvuracak ve kimse üzülmeden olayın üstü kapatılacak demektir.

Kahve falında akraba görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.