Kahve Falında Fanus Görmek Ne Demek?

Kahve falında fanus görmek, fal sahibinin bazı konularda özgürlüğünün kısıtlanması ve bu durumdan çok fazla rahatsız olmasından dolayı hayatından bazı insanları çıkartmak istemesi anlamını taşır. Eğer falda beliren fanus sembolü bir tane değil de birkaç tane ise fal sahibi etrafındakilerin baskısını çok yoğun derecede hissedecek ve kaçış yolları arayacaktır. Bu durumda fal sahibinin yapacağı en mantıklı davranış karşısındaki kişilerden kaçmayı bırakıp onlarla mantıklı bir şekilde konuşmak olacaktır. Eğer bu yöntemde işe yaramazsa fal sahibi etrafına kulak asmamayı öğrenmek zorundadır.

Falda fanus görmek, bazı fal yorumcularına göre muhabbeti sıkan bir akraba ile yorumlanır. Fal sahibi bu durumla sık sık karşılaştığı için artık sıkıntıdan ne yapacağını şaşırsa da katlanmak zorunda olduğunu düşünmektedir.

Fakat falda görülen fal sembolü aslında bu akrabanın kendi silahı ile vurulması gerektiğini işaret etmektedir. Aynı onun yaptığı gibi hiç uygun olmayan zamanlarda gidip boş sohbetler açmak ve hiç ilgi alanı olmayan konularda ısrarla konuşmak işe yarayacaktır. Bir diğer anlamı ile işe yaramayan eşyaların ihtiyaç sahiplerine verilmesi ve onların çok mutlu edilmesi demektir.

Fincanın kulp kısmına yakın konumlanmışsa fal sahibinin evde çok fazla işe yaramayan eşyası olduğunu belirtir ve bunları ihtiyaç sahiplerine vererek hem evde fazla kullanım alanı oluşturmuş olacak hem de manevi huzur bulacaktır.

Eğer fal tabağında büyük bir fanus sembolü belirmiş ise bazı eşyaların atılmadan muhafaza edilmesi gerektiğini vurgular. Yıllar sonra hiç ummadığı bir anda fal sahibinin işine yarayacak olan bu eşyalar aynı zamanda da çok değerlenecektir.

Kahve falında fanus görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.