Kahve Falında Ağzında Kemik Olan Köpek Görmek Ne Demek?

Kahve falında ağzında kemik olan köpek görmek, eskiden beri hayal ettiğiniz ancak bir türlü gerçekleştiremediğiniz hayalinizin artık çok yakında gerçekleşeceğine işaret eder. Bu yüzden bu hayalinizden vazgeçme niyetiniz varsa hemen eski düşüncelerinize geri dönmelisiniz. Gelecek olan bir haber sizin bu hayalinize kavuşmanıza olanak sağlayacaktır.

Haberi getirecek olan kişi ise kim olduğu bilinmemekle birlikte her dakika yolunu gözlemeli en yakınınızdan bile haberi alabileceğinizi düşünmelisiniz. Bu yüzden ikili ilişkilerinizde konuşmalarınıza önem vermeli ve kırıcı olmamaya çalışmalısınız. Yoksa kendi hayalinizi fark etmeden de olsa tepmiş olabilirsiniz.

Falda ağzında kemik olan köpek görmek, bazen de istemediğiniz bir ortamda konuşulan konunun sizi sıkabileceğine delalet etmektedir. Bu konu işinizde yaptığınız bir yatırımın kötü olduğu hakkında olabilir. Ancak siz bu konuşmalara aldırış etmemeli kendi bildiğiniz ve yaptığına pişmanlık duymadığınız bir şeyin, boş lafla kendini doldurmuş insanların sözleriyle canınızı sıkmamanız gerekir. Bu her ihtimale karşı alınması gereken tedbirlerin elden bırakılmamasını da gerektirmektedir.

Her ihtimale karşı alacağınız tedbirler hem kendi içinizde bir rahatlatma oluşturur hem de hane içinde bu konuyla ilgili kötü bir hadise yaşanmamış olur. İleride ailenizle ile alacağınızı bir dedikodu olursa bunu önce aile bireyleriyle konuşmalısınız. Böylece dedikoduya mahal vermemiş olup, kötü bir olay yaşanmasını da engellemiş olursunuz.

Fal sahibinin kişiliğini de yansıtmaktadır. Kişide var olan kuvvetli bir altıncı his mevcuttur. Bu his kişiyi diğer insanlardan ayıran önemli bir özelliğidir. Bu özelliği vereceği kararlar doğrultusunda her zaman doğruya yönlendirmektedir ve bu şekilde başarıyı yerinde zamanında yakalamaktadır.

Kahve falında ağzında kemik olan köpek görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.