Kahve Falında Erkek Organı Görmek

Kahve falında erkek organı görmek, endişe veren durumlardan kurtulmak ve zorlukları aşmak, şansın açılması olarak yorumlanır. Gelecek bir haber ile birlikte çok büyük bir fırsat elde edebilirsiniz. Belki bu bir iş teklifi olabilir. Yaşanacak sürpriz gelişmelerin ardından maddi yönden de rahatlama olur. Bolluk ve bereket artar, maddi endişelerden arınarak harcamalarınızı daha rahat yapmaya başlayabilirsiniz. Maddi olanaklarınız çoğalabilir ve yakınlarınız da size bir takım fırsatlar sunabilirler.

Falda çıkan bu sembol ayrıca yakın zamanda bir haber almak şeklinde yorumlanır. Telefon ile bir haber alarak çok sevinmek demektir. Uzak yerlerde yaşayan bir arkadaşınız seneler sonra sizi arayabilir ve onunla uzun bir konuşma yaparak yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz. Hayatınızda meydana gelen değişiklikleri sevdiklerinize anlatabilirsiniz. Kimseyle konuşmadığınız konuları dostlarınız ile konuşabilir ve fikir alabilirsiniz. Alacağınız haberler sizin keyfinizi yerinize getirecek ve umutlarınız artacak. Yakın arkadaşınızın evlendiğini, çocuğunun olduğunu gibi güzel haberler de çevrenizden duyabilirsiniz. Başkalarının mutluluğuyla mutlu olan olacak ve onların mutlu günlerinde yanında olacaksınız.

Falda erkek organı görmek, aynı zamanda üremek, çoğalmak olarak yorumlanır. Eğer bekarsanız ve hayatınızda kimse yoksa, yalnızlığını paylaşacağınız biri ile tanışabilirsiniz. Çevrenizde size ilgi duyan birileri de haber gönderebilir. Bu kişileri görmemezlikten gelmemelisiniz. Çünkü sizi gerçekten seven ve mutlu edecek biri olabilir. Duygularını karşılık almak için sizden beklenti içerisinde olan biri de olabilir. Cesaret edemeyerek duygularınızı gizleyebilir. Eğer sevebileceğinizi ve ısınabileceğiniz biriyse, önünüze çıkan bu fırsatı kaçırmayın. Yalnızlık şimdi sizi rahatsız etmese de gelecek zamanda yalnız kaldığınıza pişman olabilirsiniz. Hayatın paylaştıkça güzel olduğunu unutmayın ve ön yargılarınızdan kurtulun. Evliyseniz yakın zamanda hamile kalma ve çocuk sahibi olmak anlamına da gelir. Bebek sahibi olma planınız olsa da olmasa da size güzel bir sürpriz olabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hanede müjdeli haberler dolaşacak ve geçim sıkıntısı çekenlerin önünüze kaçırılmayacak fırsatlar çıkacak. Sevdikleriniz sizi zor günlerinizde destekleyerek, size öğütler verebilirler ve bu sayede hedefleriniz ve hayalleriniz için doğru adımlar atabilirsiniz. Ailenizin desteği de şu günlerde sizin için önemli olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.