Kahve Falında Üç Başlı At Görmek Ne Demek?

Kahve falında üç başlı at görmek, bol gelir elde edeceğiniz, işlerinizin yoluna gideceği ve kısmetlerinizin artacağı bir döneme gireceğinizi gösterir. Çok sevdiğiniz kişilerin büyük yardımlarını göreceğiniz ve bu kişilerin de yardımı ile işlerinizi daha da büyüterek tüm borçlarınızı kapatarak kendinize güzel bir gelecek için kolları sıvayacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir.

Falda üç başlı at görmek, etrafınızda bulunan dost sandığınız bazı kişilerin sizin arkanızdan konuştuğunu ve dedikodunuzu yaptığını gösterir. Genellikle elinize bol miktarda para geçeceğini ve bu paraları doğru şekilde, doğru yerlerde kullandığınızda rahata ereceğinizi gösterir.

Tüm dileklerinizin farklı zamanlarda da olsa gerçekleşeceğini ve hayallerinize git gide yaklaşacağınızı gösterir. Büyük bir miras ya da yüklü bir paranın göstergesidir. Çok uzun zamandır hayalini kurduğunuz fakat bir türlü gerçekleştiremediğiniz hayallerinizi gerçekleştirmeye başlayacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Aynı zamanda bir uyarı niteliği taşır.

Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendiremez ve doğru yerlerde kullanamazsanız çok büyük bir şansı elinizden kaçırmakla kalmayacak her şeyin alt üst olmasına neden olabileceksiniz. İşlerinizin yoluna girmesi, tüm borçlarınızın kapanması için elinizde bulunan kaynakları doğru kullanmalısınız.

Size karşı eskiden beri derin duygular besleyen bir kadın ile görüşmeler yapacaksınız. Bu görüşmelerden sonra hayatınıza yeni bir şekil vermeye çalışacaksınız. Geleceğiniz gayet güzel çıkmış ama minik bir hastalık yüzünden kendini  fazla bırakacaksınız. Sizi toparlamaya çalışan insanlara kızmak yerine onlara kulak vermelisiniz. Aşırı gururlu bir yapınız var ve bu yüzden yalnız kalmayı seviyorsunuz.

Kahve falında üç başlı at görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.