Kahve Falında Üç Ağaç Görmek Ne Demek?

Kahve falında üç ağaç görmek, zirveye göz dikmeyi işaret eder. Kişinin karakteri hakkında oldukça ipucu verir. Sayı olarak da ne kadar fazlaysa zamanla hırsla istenilen ve bu doğrultuda elde edilen her şeyin görünen ağaç sayısı kadar katlanacağı, çok çok fazla olacağını gösterir. Oldukça hırslı, tüm yaşantısını her şeyiyle başarıya odaklamış bir insan. Bu hırs, azim çok çalışmakla da desteklenince kimse tutamayacak, her elini attığı işi zirveye taşıyacak, kendi saygınlığını da tavan yaptıracaktır.

Falda üç ağaç görmek, kalabalık mekanlar açısından da yorumlanabilmektedir. Birden fazla olunca kalabalık bir toplantıyı, bir grubun eğleneceğini işaret eder ve bu da bekar kişinin falında çıkmışsa eğer o kişinin evleneceğine, düğün merasimine yorumlanır. Dalları ne kadar fazlaysa, fincanda ne kadar çok yer kaplıyorsa evlilik de o kadar kısa süre içinde gerçekleşecek demektir.

Ne kadar çoksa, etrafında onu seven insanların o kadar çok artacağını gösterir. Evlat sahibi olmaya da yorumlanır. Etrafında çok yakından tanıdığı bir akrabasının, arkadaşının çocuğu olacak ve bu çocukların üçüz olma ihtimali çok yüksek, atta aileye kesinlikle birden fazla çocuk gireceğine delalettir.

Aileye ne kadar çok çocuk girerse o aile o kadar bereketlenecek, zenginleşecek, bolluk içinde bir hayat sürecektir. Ailenin sıkıntıları, aile içi küslükler, sorunlar da gelecek bu bebekler sayesinde çözüme kavuşacak, bağlar eskisinden çok çok daha kuvvetli olacaktır.

Kahve falında üç ağaç görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.