Kahve Falında Sahil Görmek Ne Demek?

Kahve falında sahil görmek, fal sahibinin yıllardır kafasını meşgul eden ve hayatını bir düzene sokmasını engelleyen ciddi problemlerin sonlanacağına ve her türlü belanın, uğursuzluğun son bulacağına dalalettir.

Bir diğer yorumcuya göre ise fal fincanında beliren sahil sembolü fal sahibinin sığınacak bir liman arayışı içerisinde olmasını simgeler. İçinde bulunduğu kaos ve destek bulamama gibi can sıkıcı durumlardan bir an olsun kurtulabilmek için dert ortağı arayan fal sahibinin çok yakında bu dileğine kavuşacağını işaret eder.

Falda sahil görmek, fal fincanında konumlandığı yere göre farklı farklı anlamlara gelmektedir. Eğer fal fincanının dip kısmında bir sahil sembolü belirmiş ise fal sahibi başını yaslayacak omzu ailesinde bulacak demektir.

Ruya tabir

Fal fincanının kulp kısmına doğru şekillenen sahil sembolü ise fal sahibinin etrafında dolaşan bir insanın onun gözünün içine baktığını fakat fal sahibinin bunu fark etmediğini simgeler. Eğer fal sahibi biraz daha dikkatli ve gözü açık olabilirse hayatı bir anda çok farklı bir konuma gelecektir. Bir diğer anlamı ile fal sahibini üzen bir hastalığın söz konusu olacağını fakat kısa sürede iyileşeceğini işaret eder.

Eğer fal sahibi kendisini ilgilendiren bu hastalığı hafife alıp tedbirli olmaz ise sonuç daha farklı olacağı için tedavinin aksatılmaması önemlidir. Fakat kişi gerek bütün basamakları atlamadan uygularsa çok kısa sürede hastalığı atlatacaktır.

Fincanın ağız kısmında belirmiş ise evli fal sahibi için yorumlanır. Evli fal sahibinin ailesinden hiçbir şey saklamaması gerektiğini vurgulayan sahil sembolü, bu huyu ile sevdiğinin kalbini fethetmeyi simgeler. Fal tabağında belirmiş ise bir takım insanların dedikodu yapmak için fal sahibinin ağzını aradığını fakat amaçlarına ulaşamadıklarını işaret eder.

Kahve falında sahil görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.