Kahve Falında Tohum Görmek Ne Demek?

Kahve falında tohum görmek, bereketin, üremenin, hayırlı bir olayın habercisidir. Çok kısa bir süre sonra çok bereketli bir döneme gireceğinizin habercisidir. Kültürümüzde bereketi ve hayrı simgeler. Kahve falında da bu şekilde yorumlanmalıdır. Uzun zamandır olması için çok emek verdiğiniz bir olay var ise, kısa bir süre sonra olacağına dalalettir. Verdiğiniz tüm emeklerin karşılığını alacağınız güzel bir dönem sizleri bekliyor.

Eğer hayatınızı değiştirecek bir sınava hazırlanıyorsanız o sınavınızın iyi geçeceğinin bir işaretidir. Aynı zamanda bir iş başvurusunda bulunmuş olabilirsiniz ve o işe de kabul edilebilirsiniz. Uzun zamandır hoşlandığınız kişiden karşılık bulabilirsiniz.

Falda tohum görmek, maddi kazanca ve zenginliğe yorumlanabilir. Yeni gireceğiniz bir işte iyi kazançlar sağlayabilirsiniz. Eğer ticaret ile uğraşıyorsanız, yatırım yapmanızın tam sırası. Çünkü çok bereketli ve kazançlı döneme giriyorsunuz. Bekar iseniz yakın bir zamanda hayırlı bir evlilik yapabilirsiniz.

Evli iseniz, hayırlı bir evlada sahip olabilirsiniz. Güzel bir haber alabilirsiniz. Çok koyu renkli ise haber size kısa bir sürede ulaşacaktır, eğer açık renkli ise haberin gelmesi biraz zaman alabilir.

Aklınızın almayacağı kadar büyük bir sürpriz ile karşınıza çıkacak olan nişanlınız sevinç gözyaşları dökmenize neden olacak. Mutluluğunuza gölge düşmesinden çok korkuyorsunuz ama boşa evham yapmayın. Kardeşler arası minik bir yanlış anlaşılma yaşayacaksınız ama büyükler ortamı çabuk bulacak. Kaybettiğiniz bir eşyanızı bulmanın sevinci içindesiniz. Unutkanlığınıza çare bulmak için doktora gitmeniz gerekebilir

Kahve falında tohum görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.