Kahve Falında Tıraş Bıçağı Görmek Ne Demek?

Kahve falında traş bıçağı görmek, hayatınızda çok köklü büyük bir temizlik olacağını gösterir. Size zarar veren insanlardan kurtulup yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Maddi anlamda yıllardır sizi sömüren ancak farkına varmadığınız insanlarla bir arada bulunuyor olabilirsiniz.

Yakın bir zaman içinde bu insanların da farkına varacak ve onlara gereken dersi vereceksiniz. İstemeden de olsa sevdiğiniz ancak size zarar veren alışkanlıklarınızdan ödün vermeye başlayabilirsiniz. Bu alışkanlıklar içki ya da sigara gibi ciddi problemler olabileceği gibi size değer vermeyen bir sevgiliyle görüşmek de olabilir.

Falda tıraş bıçağı görmek, temizliğin ve titizliğin de göstergesidir. Yaptığı her işi kusursuz, iyice düşünerek ve başarılı bir şekilde yapan insanları gösterir. Ayrıca simetri takıntısına sahip olmak ve aşırı düzen bağımlısı gibi davranmak olarak da yorumlanır.

Hayatınızda her şeyin belli bir çizgi üzerinde devam etmesini isteyebilirsiniz. Ancak bundan vazgeçmeli ve hem kendinizi hem de ailenizi bir süre rahat bırakmalısınız. Düzenden ödün verdiğinizde de rahatlıkla hayatınıza devam edebileceğinizi fark etmeli ve kendinize baskı yapmaktan vazgeçmelisiniz.

Yağmurlu bir günde tek başınıza yürürken karşınıza çıkacak olan eski eşinizle aranızda sert bir konuşma geçecek. Bazı suçlamalar ile karşı karşıya kalabileceğiniz için öfkeleneceksiniz. Saygı duyduğunuz bir insan tarafından önemli bir konuda uyarılacaksınız lütfen bu uyarıları dikkate alın. Kendinize bir amaç belirlediğinizi görüyorum fakat yeterince desteğe sahip olmadığınız için yavaş ilerleyebilirsiniz.

Kahve falında tıraş bıçağı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.