Kahve Falında Spatula Görmek Ne Demek?

Kahve falında spatula görmek, hayatınızda bulunan tüm olumsuzlukları, dert ve sıkıntıları söküp atacağınızı gösterir. Spatula sembolü, genellikle hayatınızda olumlu yönde değişimler olacağını gösterir. Mutlu ve güzel günlerin başlangıcı olacak bir haber alabilirsiniz. Bu dönemde harcamalarınıza dikkat etmelisiniz ve gereksiz harcamalarınızı kısıtlamalınız. Uzakta ki bir sevdiğinizden mutlu bir haber alarak da sevinebilirsiniz.

Falda spatula görmek, geçmişinizde yaşadığınız ve pişmanlık duyduğunuz bazı konularla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Spatula ile bir şeyler kazıdığınızı görmek, kendi hayatınızda önemli ve radikal kararlar alarak bu kararlarınızı hayata geçirmeye çalışacaksınız demektir. Zorluk çekeceğiniz bir dönemden geçtikten sonra rahat ve huzurlu bir geleceğe sahip olabilirsiniz. Yakınınızdaki birinin hamile olduğu haberini duyarak şaşkınlık ve mutluluğu aynı anda yaşayabilirsiniz.

Uzun zamandır uğruna çabaladığınız bazı şeylerin gerçekleşmeye başladığını gördüğünüzde sevinecek ve yakın bir zaman içinde çalışmalarınızın meyvesini toplamaya başlayacaksınız. Çok para kazandığınızda yapmak istediğiniz iyilikten vazgeçmemeli ve varsa adağınızı yerine getirmeyi unutmamalısınız. Kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir döneme gireceksiniz.

İş hayatında bazı sıkıntılar çekmektesiniz. Bunun sebebi iş arkadaşlarınızın sizi kıskandığından olduğunu düşünüyorum. Gün geçtikçe yüksek kademelere gelmektesiniz. Bu da sizi gözde yapıyor. Maddi açıdan bolluktasınız. Eşiniz ile uzun bir yolculuğa çıkacaksınız. Orada güzel dostluklar edineceksiniz. Size gelecek  telefon ile çok mutlu olacaksınız.

Kahve falında spatula görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.