Kahve Falında Siyah Araba Görmek Ne Demek?

Kahve falında siyah araba görmek, fal sahibinin bir arkadaşına uzaktan uzağa yaptığı yardımları ve bu yardımların fark edilmesi ile gelişen olayları simgeler. Yanında bir takım hayvanlar var ise fal sahibinin geçim sıkıntısının son bularak rahatlamasına ve tüm borcundan derdinden kurtulmasına dalalettir. Bir diğer anlamı ise farkında olmadan bir insanın kalbini kırmaktır.

Eğer fal tabağında çok uzun olmayan bir siyah araba sembolü çıkmışsa işlerin yoluna girmesi için  biraz daha çaba sarf edilmesi ve çalışma hayatında çok daha ciddi olunması gereklidir. Ortak fikirlerin hayata geçirilmesi ile iş hayatı daha da kazançlı bir hale gelecektir.

Falda siyah araba görmek, aile hayatının düzensizliğinden şikayet eden fal sahibinin bu soruna bir çare aramasıdır. Dümdüz bir şekilde ilerliyorsa bu sorunların düzelmesi an meselesidir. Siyah araba bazı konuların tekrar gündeme gelerek çözüme ulaştırılması gerektiğini simgeler.

Etrafında ağaç veya çiçekler belirmiş ise bu sorunların sonucunda birbirine kenetlenerek çok güzel günlere yelken açan bir aile ortamına sahip olunacak demektir. Bazı kaynaklara göre sürekli ağlayan ve şikayet eden bir sevgili ile tasvir edilir.

Eğer iki kola ayrılıyorsa fal sahibinin sabrının tükenmesine yol açan bu sevgili ile yolların ayrılacağını simgeler. Tek şerit halinde bitiyorsa kişi bütün sorunları hallederek mutluluğa ulaşacak demektir.

Kahve falında siyah araba adam görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.