Kahve Falında Şadırvan Görmek Ne Demek?

Kahve falında şadırvan görmek, eğitim hayatınızda yeni bir sayfa açacağınıza işarettir. Hayal ettiğiniz, içinizde kalmış bir takım hedefleriniz mevcut, fakat onların gerçekleşmesinin imkansıza yakın bir ihtimal olduğunu düşünüyorsunuz. Bu konuda yanıldığınızı söyleyebiliriz. Çünkü her ne kadar elinizdeki imkanların eksikliği sizi durduruyor olsa da, imkanları zorlayarak gerçekleştireceğiniz bu hedef, sizin hayatınızda ve karakterinizde ciddi bir iz bırakarak sizi olumlu anlamda bambaşka biri yapabilir.

Kendinize olan güveninizi yeniden kazanabilir, attığınız adımları daha güçlü hissedebilirsiniz. Yine de kendiliğinden oluşmayacak bir süreçle karşı karşıyasınız ne yazık ki. Hedefleriniz için çabalamanız, kendinizi, sınırlarınızı son haddine kadar zorlamanız gerekiyor.

Falda şadırvan görmek, farklı bir yorum olarak, eğer üzerinde halka halinde dönen kuşlar varsa, yeni bir konut sahibi olmayı ya da arazi edinmeyi işaret edebilir. Bu konut ya da arsa için yakınlarınızdan destek beklemektesiniz. Fakat bu beklentilerinizi ileri seviyeye taşımamalısınız. Maalesef elinizi taşın altına sokmanız gerekiyor. Bir yandan da bu durumun olumlu bir yönü mevcut ki, bu zorlu süreç sonunda sahip olduğunuzun kıymeti de büyük olacaktır.

Yaşadığınız kaybın büyüklüğünü her geçen sene daha iyi anlıyorsunuz çünkü eşinizi çok özlüyorsunuz. Kimsenin onun gibi olamayacağını biliyorsunuz ve yeni bir ilişki dendiği zaman ürperiyorsunuz. Farklı heyecanlar yaşamak istemiyorsunuz ama huzuru ne zaman nerde bulacağınızı d merak ediyorsunuz. Falınızda çıkan bir papatya size ikinci baharı müjdeliyor. Paranızı nasıl değerlendireceğinizi iyi biliyorsunuz.

Kahve falında şadırvan görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.