Kahve Falında Sandalye Görmek Ne Demek?

Kahve falında sandalye görmek, farklı farklı anlamlara gelmektedir. İlk olarak çok yoğun, yorucu ve sıkıntılı bir dönemin ardından rahat ve huzurlu bir dönemin başlayacağına işarettir. Sıkıntılardan kurtulmanın ve rahata kavuşmanın habercisidir. Kısa süre içinde okul ve iş hayatında büyük başarılar yaşanacağına, bu başarılar sayesinde hayallerin gerçekleşeceğine işarettir.

Falda sandalye görmek, arkadaşlarınız aracılığıyla biriyle tanışıp mutlu bir ilişki kurulacağının da habercisidir. Bazen de düzenli ve karşılıklı sevgiye dayalı bir evliliği sembol eder. Saflık, dürüstlük ve temizlik anlamlarına gelir. İş hayatında mutlu sonuçlar almaya ve kariyerin yükselmesine işarettir. Maddi açıdan zor durumdaysanız yakın bir arkadaşınızın maddi konularda size destek olacağı anlamlarına gelir.

Makam, mevki olarak da yorumlanır. Dolayısıyla etrafınızda mevkinizi kıskanan insanlar olabilir ve bu insanlara dikkat etmek gerekir. Ayrıca uzaktaki akraba ve yakınları ziyaret etmek anlamlarına da gelebilir. Üzerinde oturmak yapılacak bir iş görüşmesi ve bu görüşmenin olumlu sonuçlanacağı anlamlarına gelir.

Bir ayağının kırık olması her şeyi tam gibi görünen bir kişinin aslında hayatında büyük eksiklikler olduğunu gösterir. Bu eksiklik kişiden kişiye değişir, yani para olabilir, aşk olabilir, iş olabilir ya da aile olabilir. Bazen de ağır ve oturaklı bir kişiliğe işaret olabilir. Bütün bu anlamlar fincanda görünen diğer kavramlara göre şekillenecektir.

Kahve falında sandalye görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.