Kahve Falında Bebek Ayakkabısı Görmek Ne Demek?

Kahve falında bebek ayakkabısı görmek, ailedeki küçük üyelerden birinin bir hastalıkla karşılaşacağının habercisidir. Fal fincanında çıkan ayakkabıya göre bu bir sağlık problemidir. Bu sağlık problemi çok yakında geçecek, bu küçük üye bir kaç günde sağlığına kavuşacaktır.

Çevrenizde durumu kötü olan birileri var sanki. Bu kişiler sizden maddi, manevi yardım bekliyorlar. Bu yardım bekleyen ailenin 2 ya da 3 çocuğu olabilir. Onlara dua etmelisiniz ve bir gün çocuklarına giyecek eve de bir miktar erzak alarak evlerini ziyaret edebilirsiniz. Bu maddi manevi yardım size yaklaşık 2,3 ay sonra güzel bir şekilde dönecektir.

Beklediğiniz haberleri alacak, hayatınızda olmasını istediğiniz kişiler de olacaktır. Siz kalbinizi tertemiz tuttukça istediğiniz her şey çabucak gerçekleşecek gibi görünüyor.

Falda bebek ayakkabısı görmek, 2 vakte kadar kötü bir haber alacağınızın da habercisi olabilir. Bu haber dolaylı olarak size dokunabilir, ancak endişelenmenize gerek yok. Sadece biraz daha sakin olmayı ve olayları olgunlukla karşılamayı denemelisiniz.

Hayatındaki bütün olumsuzlukları atlatmak için sevdiğin insanlardan yardım istemelisin. Her şeyi tek başına halledemezsin. Sevdiğin adamla ilgili aklında çok fazla soru işareti var ve güven sorunu yaşıyorsun. Hayatındaki adam hatalar yapmış olabilir ama o hatasını anlamış. Seni kaybetmekten çok korkuyor ona biraz güvenmeyi denemelisin. Kafandaki soru işaretlerini atamazsan ayrılmanız an meselesi.

Kahve falında bebek ayakkabısı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.