Kahve Falında Kalem Görmek Ne Demek?

Falda Kalem Görmek

Kahve falında kalem görmek; yakın zamanda elinize geçecek yazılı bir haberi simgeler. Bu haber önemli bir yerden gelebilir ve içerisinde sizleri üzecek şeyler yazabilir. Alacağınız mektup ya da bildiri sizi zor durumda bırakabilir. Mahkemelik bir durumunuz varsa, yakında bu konu ile ilgili sürpriz gelişmeler olabilir.

Falda kalem görmek, bazen de devlet makamından bir yazı alınacağına yorumlanır. Devlet makamlarından beklediğiniz bir sınav sonucu veya yazılı bir haber varsa, yakında elinize ulaşabilir.

Kahve fincanından kalem şekli çıkması, fincandaki konumuna göre farklı değerlendirilir. Eğer fincanın ortasında kalem figürü belirmişse, çok yakında iyi bir işe imza atabilirsiniz. İş ya da okul hayatınızla ilgili yeni bir anlaşma yapabilir veya bir projeye dahil olabilirsiniz. Okul hayatınızda her şey beklediğiniz gibi sonuçlanacak.

Fincanın kenarında kalem işareti varsa, bu sefer de birinin size kefil olması anlamına gelebilir. Bir konuda dostlarınızdan biri size destek çıkabilir. Eğer fincanda beliren kalem figürünün etrafı karanlıksa, fal sahibi yakın zamanda birilerine kefil olmaktan bilhassa kaçınsın. Yoksa başı derde girebilir.

Falda görülen kalem sembolü, birçok fal yorumcusuna göre evli ve bekar fal sahipleri için farklı şekilde yorumlanmaktadır. Eğer bekar bir insanın falında kalem şekli çıkarsa, çok yakında biri duygularını açılabilir. Bu kişi size olan hisleri yazılı bir şekilde gönderebilir. Aynı şekilde, geçmişte birlikte olduğunuz bir insan da yeniden sizlere aşk sözleri iletebilir. Evli birinin falında kalem simgesi çıkması ise, maddi açıdan zor bir döneme gireceklerinin haberini verir. Aile içerisinde can sıkıcı bazı hadiseler vuku bulabilir.

Kahve falında tükenmez kalem görmek

Bazı basit anlaşmalar yapacağınızı müjdeler. Bazı küçük yatırımlar da yapabilirsiniz. Eğer birikim yapma planlarınız varsa şu günlerde elinize geçecek fazla para ile birlikte bu hayali gerçekleştirme imkanınız olur.

Kahve falında kurşun kalem görmek

Okul hayatınızdaki tüm çalışmalarınızın karşılığını fazlasıyla alacağınızı gösterir. Aynı zamanda mezun olduktan sonra da bazı önemli iş teklifleri alabilirsiniz.

Kahve falında dolma kalem görmek

Devlet dairesine bir işinizin düşeceğine ve bir kişinin size yardımcı olacağına yorumlanır. Resmi makamlarla da ciddi görüşmeler yapabilir ve resmi kararlar alabilirsiniz. Falda dolma kalemin bir diğer anlamı evliliktir.

Kahve falında tüylü kalem görmek

Aşk mektubu almak anlamına gelir. Etrafınızda size ilgi duyan ve sizle ciddi bir ilişkiye başlamak isteyen birileri olabilir. Aynı zamanda bir insanın size verdiği sözler hep havada kalabilir.

Kahve falında kalem ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, karamsar duygular içerisine girebilirler. Özellikle devlet ile işi olan kimseler alacakları yazılı haberler sonrasında ümitsizliğe kapılabilirler. Okuyanların ise eğitim hayatlarında bir sıkıntı meydana gelmeyecek. Bekarsanız, aşk hayatınızda hareketli bir dönem sizleri bekliyor olabilir.

Kahve tabağında kalemin anlamı, yeni bir mal mülk alınacağını müjdeler. Ev, araba ya da arsa satın alabilirsiniz. Daha önce denemediğiniz bir yatırım yapmayı da denemeyi isteyebilirsiniz.

Kahve falında kalem görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.