Kahve Falında Sandal Görmek Ne Demek?

Kahve falında sandal görmek, son zamanlarda yaşadığınız bütün sıkıntı ve sorunlardan kısa zamanda kurtulacağınıza ve kendinizi tüy gibi hafif hissedeceğinize işarettir. Artık siz de bu sıkıntılı ve mutsuz günlerden kurtulacak ve mutlu olacaksınız demektir. Uzun zamandır içinde olduğunuz gerek maddi gerek manevi anlamdaki sıkıntılar, çileler nihayet son bulacaktır.

Falda sandal görmek, tatilin, ortam değişikliğinin habercisidir. Kısa zamanda bir tatile çıkabilir, yeni yerler keşfedebilir, yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Geçmişteki kötü günlerinizi bu tatil sayesinde çok daha çabuk unutacaksınız. Bu dönemde dilek dualarınız kabul olacak, uzun zamandır hayalini kurduğunuz her şeyi tek tek yaşayacaksınız.

Sandal sembolü maddi açıdan refaha ereceğinizi gösterir. Hatta yeni ev ya da araba alabilirsiniz. Aşk hayatınızı da oldukça etkileyecektir. Eşiniz ya da sevgilinizle bu dönemde ciddi anlamda tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu tartışmalar her ikiniz için de oldukça kırıcı geçecektir. Bu tartışmalı ve sarsıntılı dönemleri çabuk geçirmeye çalışmalısınız. Partnerinizin gönlünü almak, barışmak için gururunuza yenik düşmemeli ve ilk adımı siz atmalısınız. Aksi halde ilişkiniz geri dönülmez noktalara gidecektir ve aranızdaki sevgi bağı tamamen kopacaktır. Bu nedenle bu konuda oldukça dikkatli davranmalısınız.

Bu yorumlar arasında kendinize ait olanı bulabilmek için fincandaki diğer sembolleri de dikkate alarak bir bütün halinde yorum yapmalısınız. Aksi halde sadece sandal sembolünün anlamını bilerek yorum yapmanız yanlış yorumlar yapmanıza neden olabilir.

Kahve falında sandal görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.