Kahve Falında Pergel Görmek Ne Demek?

Kahve falında pergel görmek, günlük hayatınızda gittiğiniz yerlerde adil bir insan olarak tanındığınıza işarettir. Bu dış görünüşünüzü sıfatlandırmaya yardımcı olan unsur, sizin olaylara bakış açınız ve insanlara karşı tutumunuz olacaktır. Eğer daha fazla saygı duyulan bir insan olmak istiyorsanız, alçak gönüllülük üzerinde çalışmalısınız.

Kibirli bir izlenim yaratmak size saygı kazandırmayacaktır. Daha samimi ve içten olmayı deneyerek insanları utandırabilirsiniz. Bu sayede bir takım işler oluştuğunda akla gelen kişi olabilir, yeni imkanlara sahip olarak bereketlenebilirsiniz. Bu sizin karşınızdakilere, özellikle de çıkar ilişkiniz henüz mevcut olmayan kişilere olan tutumunuzda birebir ilgilidir.

Falda pergel görmek, gelecek ile ilgili de olabilir. Kolları bir saati andırıyorsa sizinle gelecek hayal eden kimseleri işaret eder. Bu aralar siz de bu durumun farkındasınız, zira size farklı bakan birini fark ettiniz fakat güven ortamını bir türlü oturtamıyorsunuz.

 

Daha rahat olmanız gerekiyor. Bir kaç ufak adım atarak ona da cesaret verebilir, bu sayede daha yakından tanıma fırsatı elde edebilirsiniz. Yine de temkinli olmakta fayda görüyoruz. Bunun sadece tanıma süreci olduğunu unutmamalısınız.

Özgürce yaşamayı seviyorsun ve hesap vermek sana göre bir davranış değil. Birçok ilişkini bu yüzden sonlandırdın fakat yeni ilişkinde her şey yolunda gidiyor. Karşındaki insanın saygılı ve güven dolu tavırları seni rahatlatıyor. Gözünden kaçan önemli bir ayrıntı yüzünden maddi sıkıntıya düşebilirsin. Her zamanki gibi pratik zekanla bu işin de üstesinden geliyorsun.

Kahve falında pergel görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.