Kahve Falında Ölü Balık Görmek Ne Demek?

Kahve fakında ölü balık görmek, fal yorumcuları tarafından bereket olarak anılır.  Kendi başına bile birçok güzel anlama gelir. Balık bereket, güzellik ve hoş haberler demektir. Kişinin iş hayatında bereket yaşanacağı, işlerinin daha iyi yola gireceği anlamına gelir.

Falda ölü balık görmek, kollama anlamına da gelir. Eğer bunu bir kız görüyorsa kız en kısa zamanda bir adamın himayesi altına gireceği yanı hayırlı bir kısmet ile yuva kuracağı anlamına gelir. Fakat erkek görmüş ise bu normal hayatta korktuğu bir durumun son bulacağı anlamına gelir.

Çok yakında beklenecek olan zenginliğin ve bolluğun sizi bulacağı anlamına gelir. Ayrıca okul hayatında da yükseleceği anlamına gelir. Daima mutluluk olarak belirtilir. Onun için kişilerin iş, eğitim, sağlık ve aşk hayatında her şeyin yoluna gireceği anlamına gelir ve mutlu bir sona ulaşacağı anlamına gelir.

Genel itibariyle mal, rızık anlamına gelir. Bu yüzden kahvede güzel yorumlanır. Bir işte kötü bir eylemin yaşanacağı fakat o yaşanan şeyin iyi bir şeyle tekrar iyi olacağı anlamına gelir. Sizin adına güzel bir anlam içerir. Yanı yakın dostlardan sizin kötülüğünüzü isteyen bir arkadaştan uzak durmanız gerektiği anlama gelir.

Çok zor bir dönem geçirmektesin. Eskiye özlem duymaktasın. Artık adımlarınızı temkinli atmaktasınız. Bu sizin için daha iyi olacaktır. İş hayatınıza daha çok önem göstermelisiniz. Yakında bir yolculuk yapacaksınız. Bir yerden az miktar bir para elinize geçecektir. Ailende sevdiğin birisi rahatsızlık geçirecektir. Çabuk atlatacaktır.

Kahve falında ölü balık görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.