Oğlak Burcu Yıllık Yorum – Oğlak 2024 Aşk, Kariyer, Para, Sağlık

Oğlak burcunu 2024’de neler bekliyor?

Oğlak burcuna göre 2024 yılı düşünme ve hazırlık yılıdır. 17 Ocak ile 26 Şubat arasında enerji seviyenizi ve özgüveninizi yükseltecek, muhtemelen yeni açılımlar yaratacak 2 yıllık yeni bir kişisel döngüye başlıyorsunuz.

Bunlar, 2024’te yaşanacak daha birçok şeyin sadece başlangıcı. Başkalarının gerçek arzuları ve belki de onların sizden beklentileri hakkında öğrenmeniz gereken şeyler var. Başlangıç noktanız onlar için neyin önemli olduğu ve bunun hayatta değer verdiğiniz şeylerle nasıl karşılaştırılacağı olmalıdır.

Büyük farklılıklar, bir kırılma noktasına veya aranızda bazı şeylerin yolunda gitmemesine neden olabilir. Güçlü bir zihinsel bağımsızlığa sahip olduğunuzu ve seçim özgürlüğünüzü tehdit eden her şeyin bunu yüzeye çıkaracağını anlamaya başlayabilirsiniz.

Ağustos ayı boyunca, bir konunun gerçek gerçeğine “uyum sağladığınızı” bileceksiniz. Uzun vadeli geleceğinizi Eylül ayından itibaren farklı görmeye başlayacaksınız. Bu, Mayıs ayına kadar sizi şu ya da bu şekilde meşgul edebilecek diğer insanlardan çeşitli yanıtlar getirebilir. Bu insanların ihtiyaçlarınıza daha iyi harcayabileceğiniz zamanı almasına izin vermediğinizden emin olmalısınız. Aralık ayında daha önce hiç olmadığı kadar güçlü bir içsel dönüşüm geçireceksiniz.

2024 Oğlak Burcu İçin Şanslı Sayılar ve Şanslı Günler

Oğlak burcunun 2024 için şanslı sayıları 7, 12, 32, 45, 56 ve 63‘tür. Bu sayılar fırsat, büyüme ve ilerlemenin rezonansını getirir. Şanslı sayıların yanı sıra, 2024 yılında Pazartesi ve Cuma günleri Oğlak burcu için özellikle hayırlı günler olmaya aday.

Aşk

Boğa burcundaki geri giden Uranüs, 3. evinizden geçiş yapıyor ve doğasına sadık; Uranüs sarsılabilir ve akrabalar, özellikle de erkek ve kız kardeşler ile ilişkilerde ani, beklenmedik değişikliklere neden olabilir.

Hatta komşularınızı ve topluluk arkadaşlarınızı da içerebilir, böylece sahip olduğunuzu düşündüğünüz ilişkiler yeni bir görünüm kazanacaktır. İlişkiler söz konusu olduğunda herkes statükoda kalmayacaktır. İlginç ve sıradışı insanlarla tanışmayı bekleyin.

Hatta eksantrik bile görünebilirler ve kesinlikle sizin için normların dışında kalacaklardır. Uranüs iletişim şeklinizi değiştirir. İlişkilerinizi sürdürmek için daha fazla e-posta iletişimine ve daha fazla kısa mesaja geçebilirsiniz. Bu yıl bir hamle yapabilir veya en azından kendiniz ve aileniz için daha uygun bir topluluk arayabilirsiniz. Yaşadığınız toplumu ve mahalleyi aşmışsınız gibi hissedeceksiniz.

Derin dönüşümün gezegeni Plüton hala 12. evinizden 8 geçiyor. İçten dışa değişiyorsunuz. Kendinize dair derin içgörüleriniz var. Jüpiter, Aralık ortasında Plüton’a katıldığında, içe dönme, büyüme ve dönüşme fırsatlarınızı genişlettiğinde, kendinizle daha önce hiç olmadığı kadar ilişki kurma fırsatına değer vereceksiniz. Bundan sonra aynı olmayacaksın.

Romantizm için en iyi zamanlar Venüs’ün burcunuzda olduğu 8 Mayıs ile 5 Haziran arasıdır. Bir başka harika zaman da Venüs’ün romantizm ve aşkla ilgili 5. evinizden geçtiği 17 Mart ile 11 Nisan arasıdır.

Kariyer ve İş

Neptün, finans, kişisel eşyalar ve kişisel değerlerle ilgili 2. evinizde. Neptün, mali konularda düşüncelerinizi karıştırabilir veya karıştırabilir. Para söz konusu olduğunda bu zamanda kandırılmak kolaydır.

Neptün sanat, şiir, kurgu ve senaryo yoluyla para kazanma fırsatı sunarak 2. eve hediyeler getirir. Bu, manevi değerlerinizin yoğun bir şekilde derinleşebileceği bir zamandır. Bireyselliğin, liderliğin ve hayatınızın birçok alanında yeni başlangıçların yılı olduğu için bu yıl sizin için güzel sürprizler barındırıyor.

Pek çok yeni fırsatınız olacak ve en faydalı zaman, Satürn’ün dünya burcuna girdiği Eylül 2024’ten sonra olacak. Oğlak burcu toprak burcudur. Satürn kendini daha evinde hissedecek ve mali ödülü alabileceksin. İşyerinde takdir edilmeyeceğiniz bir dönem olabilir. Hem evde hem de işyerinde güç mücadelesi yaşanacak.

Oğlak burcuna göre 2024 yılı kariyer ve iş hayatı açısından dramatik bir yıl değil. Kendi çevrelerinizin ötesinde sosyalleşmeye odaklanmalısınız; bu size yeni bir girişim dünyasına kapı açacak. Yönetim ve düzen, organizasyon ve otorite konusundaki yeteneğiniz size çok yardımcı olacaktır.

Para

Kaynaklar kalıcı ortaklıklar ve ilişkiler yoluyla sürekli olarak akacağından, finansal görünümünüz pozitif enerjiyle aşılanacak.

Ödüllendirici yatırımlar görmeyi bekleyebilirsiniz. Yüksek harcamalarla birlikte para akışı da sorunsuz olacak. Harcamalarda aşırıya kaçmayın. İş hayatındaki insanlar ara sıra kayıplarla birlikte kazançlar da elde edecekler. Ama endişelenecek bir şey yok. Zamanın kendi akışına geçmesine izin verin. Bu çok uzun sürmeyecek bir döngü. Oğlak para konusunda her zaman ciddidir, ancak şu anda o kadar önemli değil.

İnsanlar maddi olmayan şeylere ne kadar harcamaya daha istekli olduğunuza şaşıracaklar. Satürn 8. evde, eşinizin parasının kısıtlı olabileceğini, dolayısıyla ihtiyaçlar için para bulmanız gerekebileceğini söylüyor. Jüpiter, sizi hemen göremeyebileceğiniz sahnelerin arkasından korumak için 12. eve giriyor ve eşinize zam sağlayabilir.

Neptün’ün uzun bir süre 2. evde olmasıyla pratik tutumunuzu ön plana çıkarmak ve krediye kapılmamak akıllıca olacaktır. Bununla birlikte, bazı Oğlaklar bu zamanda kesenin iplerini gevşetmeye ve bunu senfoninin, operanın veya daha önce zevk alma ihtiyacını görmedikleri ruhu zenginleştirecek diğer kültürel çabaların tadını çıkarmak için kullanmaya ikna edilebilir.

Sağlık

2024’te optimal sağlığın zirvesine ulaşmayacaksınız, ancak ara sıra yorgunluk ve bitkinlik zamanlarıyla birlikte enerjik, canlanmış ve canlı hissedeceksiniz. Spor salonuna katılmak veya maraton koşmak için harika bir zaman. Sağlığınıza iyi bakın.

Ruhunuzu baştan çıkaran, ağız sulandıran abur cuburlara yönelmeyin. Organik gıdalar moralinizi yüksek tutmanıza yardımcı olabilir. Çok sayıda manevi kitap okuyun. Böyle bir egzersiz dış dünyayı daha iyi görmenize yardımcı olacaktır. Diyetinize dikkat edin, bir egzersiz programına başlayın ve iyi sağlık uygulamalarıyla fiziksel dayanıklılığınızı artırın. 2024 yılında ruhsal sağlığınızda ruhsal faaliyetlerde artış yaşanacak.

Maneviyat ve manevi sağlığınız, kendinizi tanımlamanız, yeni şeyler öğrenmeniz ve yeni felsefeler keşfetmeniz ile hayatınızın ana odak noktası olacaktır. Bilincinizin genişlediğini göreceksiniz ve iç dünyanızın sizin için daha erişilebilir olduğunu göreceksiniz ve geçmişi bırakmanın canlandırıcı olduğunu göreceksiniz. Yine bu, fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığınıza hazırlanmak için mükemmel bir zamandır. Bu yıl dikkat edilmesi gereken sağlık alanları sinir sistemi, kalp, safra kesesi, tiroid, adrenalleriniz ve stres hormonlarınızdır. Sağlığına dikkat et. Biraz egzersiz ve disiplinli bir diyet sağlıklı kalmanıza yardımcı olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.