Akrep Burcu Yıllık Yorum – Akrep 2024 Aşk, Kariyer, Para, Sağlık

Akrep burcunu 2024’de neler bekliyor?

2023’teki tüm değişimlerden sonra, artık sakinleşmenin ve kişisel olarak neyin önemli hale geldiğini düşünmek için kendinize biraz zaman ve alan vermenin zamanının geldiğini hissedeceksiniz. Belirli yükümlülüklerden kurtulma fırsatı çok çekici olacaktır, özellikle de bağımsızlığınızın kısıtlandığını düşünüyorsanız.

Bireyselliğiniz için gerekli olduğunu düşündüğünüz her şeyi geliştirmek için harekete geçmelisiniz, çünkü bu sizin hayattaki sevginin ve zevkin anahtarıdır.

Akrep 2024 burcuna göre, bu yıl mali açıdan faydalı olabilir ve özellikle geçen yıldan bu yana gösterdiğiniz çabalar için ödüllendirici olabilir. Şubat ve Mart aylarında hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz çünkü yeniden yapılanma, uzun vadeli güvenliği olduğunu düşündüğünüz bir şeyle gerçekleşti.

Haziran ayı sonuna kadar gerçek durumun sorumluluğu ve tam bir ara ile karşı karşıya kalmayabilirsiniz. Bunun sonucunda ortaya çıkan faydalar Ağustos ayında belirginleşecektir.

Eylül ayından itibaren, hayattaki önceliklerinizin son on yılda ne olduğunu ve ne olması gerektiğini düşünerek daha ciddi hale geleceksiniz.

Ekim ayında, hayallerinizi gerçekleştirmek için şimdi ya da asla hamle yapacağınıza dair karşı konulmaz bir his olabilir. Aralık, büyük bir yaşam değişikliği getirebilir.

Aşk ve Para Burçları

2024 yılı başlarken Venüs’ün ateşli Akrep burcunda olmasıyla birlikte kişisel ilişkilerinizin pratik ve ekonomik yönü ön planda olacak. Eğer bir partneriniz varsa, o zaman sağlam ekonomik sınırlar üzerinde çalışmak, hayatı düzenli tutmak ve ilerlemek gibi basit işler aşağıdaki temalar olacaktır. Para, iş ve finansal beklentilerle ilgili endişeler olacak.

Başak’taki Satürn’den Venüs’e kadar gerilim olduğundan, fon veya destek eksikliği, belirlenmiş bir proje veya ilgi alanına devam etmenizi engelleyebilir. Arkadaşlarınızla ayrılığa veya anlaşmazlıklara hazırlanın. Bekarlar için, arkadaşlar arasından romantik adaylar seçmeyin.

Sahip olamayacağınız bir ilişki olasılığı olabilir. Gizli ilişkiye karşı dikkatli olun! Patlayıcı bir şekilde başlayacak ama olumsuz bir şekilde bitecek. Bu sene düzgün oynayın. Eğer hayatın basit işine devam ederseniz, doğru bağlantıyı kuracaksınız. Bazılarınız sadece ev ve kişisel yaşamın yalnızlığını tercih edebilir. Diğerleri önemli ilgi alanlarının veya grup odaklı faaliyetlerin peşinde koşacak.

Parayla ilişkiler bir tıslama ve kükreme ile başlar. Savaşçı Mars, İkizler burcunda ters yönde hareket ederek yılın başında Akrep burcunun son derecesinde Plüton ile çarpışıyor.

Finansla ilgili yoğun müzakereler veya anlaşmalar olacak, risk alacağınızı veya meseleleri sınırlara kadar zorlayacağınızı göreceksiniz. Beklenmedik baskılar sizi zorlayabilir ya da yanlış hesaplamalar sizi sıkıntıya sokabilir. Neye ihtiyacınız olduğu ve neler yapabileceğiniz konusunda net tahminler yaptığınızdan emin olun. Para konusunda ciddi bir çekişme veya tıkanıklık yaşanabilir. Üstlenmeniz gereken bir test teklifi olabilir. Mesleki bağlantılar veya kariyer meseleleri bir şekilde bununla sonuçlanacak. Bu aynı zamanda arazi veya mülk yatırımını da içerebilir. Geçmiş endişeler veya bağlantılar öne çıkacak.

Para yatırdığınız veya dahil olduğunuz herhangi bir şeyle ilgili tüm iletişimleri ve evrakları anladığınızdan emin olun. Aşırıya kaçmayın ve size karşı çıkan insanları veya güçleri izlemeyin. İşler doğru şekilde ele alınırsa iyi iş çıkaracaksınız. Para kazanılacak. Her şey içgüdünün kurnazlığına ve müzakere etme yeteneğine bağlıdır. Sert oyna Akrep. Bu senin hoşuna giden yol!

Mars 30 Ocak’tan itibaren ileriye doğru hareket edecek, dolayısıyla acil baskılar hafiflemeye başlayacak. Risklere karşı dikkatli olun. Suları test edin ve önce neye bulaştığınızı öğrenin. Gereksinimleri öğrenemediğiniz için derinliğinizin dışına çıkmayın.

Uyarı: 2024 aynı zamanda ateşli olabilecek ancak sınamaya ve hatta işkenceye dönüşebilecek erotik karşılaşmaları da beraberinde getirebilir. İster gizli ister gizli olsun, bazılarınız yoğun bir ilişkinin eşiğine geleceksiniz. Enerji, iş sürecinde güçlüdür.

Birinden ayrılmak bir özellik olabilir. Para ya da mali ilişkiler bir şekilde söz konusu olabilir. Güvende olduğunuzu anlayana kadar işlerin kontrolden çıkmasına izin vermeyin. Diğerleri ise mevcut ilişkinin erotik tarafını yenileyecek. Geçmişten birileri hayatınıza dönüp o yangınları yeniden alevlendirebilir.

Kariyer

İkizler’deki Jüpiter fikirlerinizi eğitim, iletişim ve yeni iş planları veya anlaşmalar yoluyla harekete geçirecek. Farklı çevrelerde öğrenme veya hareket etme şansı, kariyerinize renk katacaktır. Bilgilendirilmiş tartışma ve ‘uygulamalı’ deneyim yoluyla büyümek için başkalarıyla olan ilişkileri kullanın.

2024 yılı çabalarınızı artıracağınız ve daha yükseği hedefleyeceğiniz bir yıl. Gelen fırsatların değerlendirileceği bir yıl. Ve eğer yapmazlarsa, kendiniz bir şeyleri harekete geçirin. Yüzdürün ve denize uygun olup olmadığına bakın! Bayrağı yukarı kaldırın ve kimin selam verdiğini görün!

Güneş onbirinci evinizdeki Satürn ile, kişisel hedeflerin veya ortak çıkarların peşinden gitme konusundaki son sorumlulukların veya yükümlülüklerin yükünden kurtulacaksınız. Kazandığınız kabul veya onay düzeyine göre herhangi bir yöndeki çabalarınızın ne kadar başarılı olduğunu ölçme şansınız olacak. Diğerleri arasında bir yer arayın ve bir rol oynamayı öğrenin.

Gruplar veya ekip çalışması hayallerinizin gerçekleşmesinde bir tema olabilir. Ancak, dahil olacağınız kişiler konusunda seçici olmalısınız.

Liderlik rolü size düşebilir. Üstlerinizden, yetkili kişilerden veya kamuoyundan onay veya kabul alabilirsiniz. Başarının size çabanın ve ustaca uygulamanın ölçüsü olarak geleceğini unutmayın. Jüpiter ve Satürn, Kasım ayındaki çabalarınızı desteklemek için uyum sağlıyor.

Ev ve Aile

Bu yıl evde hareketli bir dönem olacak. İnsanlarda değişiklikler olacak ve ruh halinde veya hislerde değişiklikler olacak. Ev hayatı veya aile güçlü bir odak noktası haline geldikçe yeni bağlantılar veya dernekler gelişecektir. Dikkatinizin dengesini profesyonelden ev ve aileye kaydıracaksınız. Aradığınızı bulmak için içsel veya kişisel yaşamınıza bakacaksınız.

Yaratıcı ve ev içi etkinlikler öne çıkacak. Evde daha fazla zaman geçirecek veya evden yeni veya farklı bir şekilde faaliyet göstereceksiniz. Aile veya ev yaşamında yeni veya sıra dışı insanlar ön plana çıkacak. Sizi ve sevdiklerinizi ayakta tutacak yeni fikirlere veya inançlara bakın.

Tutkulu bir ilgiye kapılmaya çekiliyorsunuz. Evde grup etkinlikleri düzenleyebilir veya bir davanın veya içinde yaşadığınız topluluğun önemini benimseyebilirsiniz. Hatta bazılarınız mesleki başarılarınızı veya görevlerinizi bile geride bırakıyorsunuz. Evinize çekilmek, dış dünyadan uzaklaşmak isteyeceksiniz. Ailevi kaygılar bu değişime neden olabilir.

İçinizden gelen bir değişiklik de itici güç olabilir. Bazılarınız radikal veya eksantrik fikirler doğrultusunda evdeki alışkanlıkları veya rutinleri değiştirecek. Nisan sonundan Haziran ortasına kadar olan dönem, huzursuzluk veya yeni etkilerin olduğu bir dönemdir.

Geri giden Merkür bu yıl solar dördüncü evinize çarpacağından, kafa karışıklığı veya değişim ev yaşamınıza dokunacak. Ocak, iletişim sorunları, küçük aksaklıklar veya planların ya da beklentilerin tersine dönmesini beraberinde getirecek. Kendin Yap zorunluluğunu izleyin ve aşırıya kaçmayın. Sürpriz olaylar veya gelişmeler sizi yakalayacak. Şubat ve Ağustos aylarında ev veya aile yaşamı döngüsündeki değişiklikler veya bitişler için işaret noktaları olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.