Kahve Falında Nişan Görmek Ne Demek?

Kahve falında nişan görmek, nişanlanacağınıza dair bir kaç ipucu görmek ve eğer bu kişi yani nişanlanacağınız kişi eğer tanımadığınız yabancı birisiyse fal sahibinin beklemediği bir yerden bir yardım geleceğine işaret eder. Yani sıkışık olduğunuz bir zamanda size Hızır gibi yetişen bir para yardımı olacaktır.

Falda nişan görmek, iki türlü olur ya güzel bir başlangıç olan yüzük takma olayıdır ki bu güzel şeylerin sembolüdür bir de bozma olayı var ki bu durum pek hayra alamet değil yani bunun bozulduğunu görmek apayrı bir durumdur.

Eğer bekar bir insansanız yeni bir arkadaşlık kuracağınız ve onunla iyi anlaşacağınız anlamlarına gelir fakat evli bir bay ve ya bayansanız bir sevdiklerinizin çok üzüleceği bir hata yapacaksınız anlamları taşımaktadır. Sabırsız ve sakinleştirilemeyen bir yapıya sahipsiniz söz konusu problemle ilgili kendinizi affettirmeye çalışmak isteseniz bile bu durum biraz zaman alabilir.

Genel anlamıyla iyi şeylere işarettir fakat sadece buna göre yorum yapmak sizin yanlış fikirlere doğru gitmenize sebep olabilir yani gördüğünüz şekli bir de etrafındaki figürlere göre değerlendirmeniz gerekir.

Kişinin tamamen kısmeti ile alakalı bir fal olmasa bile olumlu işaretlere gebedir. Diğer işaretlerin de anlamını bilerek bir bütün halinde değerlendirmek ve bir sonuca ulaşmak daha mantıklı olacaktır. Genel olarak hayatınızdaki çoğu şey yolunda gidiyor ama büyük ve radikal adımlar atmadan önce mutlaka iki kez düşünün der bu fal size.

Kahve falında nişan görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.