Kahve Falında Muz Görmek Ne Demek?

Kahve falında muz görmek, kişisel hayatınızda gerçekleşecek olan birçok değişime dalalet edilir. Genel itibari ile gönül işlerinde bir takım hareketlenmelerin olacağının işaretidir. Özellikle falına baktıran kişi bekar ise, bir kaç kişiyle gönül işlerine girebilir. Tabi ki bu durumdan korkulmamalıdır. Çünkü falına baktıran kişi, kendi hayatı için en doğru kişiyi bulmaya çalışıyordur. Bu nedenle de yakın bir zamanda maceralı bir aşk hayatı yaşayabilir. Ama ileri ki zamanlarda en doğru kararı verip en hayırlı kısmetiyle evleneceğinin habercisidir.

Falına baktıran kişi evli ise, eşiyle daha çok yakınlaşacak ve aşklarına yeni bir heyecan katacaktır. Romantizmin en üst seviyelerde olacağı bir dönem sizleri bekliyor. Bu dönemde bir bebek haberiyle de aşkınıza aşk katılabilir.

Falda muz görmek, yaşayacağınız duygusal gelişmelerden sonra üzüleceğinizin de bir habercisi olabilir. Aşk acısı yaşayabilir yada platonik olarak bir kişiye tutulabilirsiniz. Bu olumsuz durumlar sizin hayatınızın gidişatını bozabilir. Bu nedenle bu dönemde ailenizden ve arkadaşlarınızdan destek isteyebilirsiniz. Aynı zamanda sevdiğiniz kişiyle aranızı açmaya çalışan kişilerde olabilir. Özellikle çevrenizde ki kişilere çok dikkat etmelisiniz.

Tek tabanca takılmaktan sıkıldığınızı söyleyenler var fakat siz halinizden oldukça memnunsunuz. Aklınızı başınızdan alacak kimseyle karşılaşmamış olmanız yaşadığınız hayatı daha da çekilir hale getiriyor. Zaten özgürlüğünüze vurulacak hiçbir darbeye tahammülünüz yok. Bu yılın sonlarına doğru aşk konusunda fikrinizi değiştirecek o muhteşem insanla tanışacaksınız. Evinizi değiştirme düşüncesi içerisindesiniz ama zamanı değil biraz daha sabredin.

Kahve falında muz görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.