Kahve Falında Mızrak Görmek

Kahve falında mızrak görmek, zorlukların üstesinden büyük bir sabır ve azimle gelmek, büyük engellerin tez zamanda aşılması demektir. Kendi inancınız ve öz güveniniz ile bir şeyleri daha kolay atlatmanız söz konusu olabilir. Bunun yanı sıra yakın zamanda falına bakılan kişi büyük bir güce erişecek demektir. Bu güç, hem maddi anlamda yüksek bir kazanç sahibi olmak demektir. Hemde bununla birlikte mevki ve makam sahibi olmanın da getireceği bir güç olabilir. Falına bakılan kişi hem statü olarak, hem de kişilik olarak hatırı sayılır ve sözü geçer bir kimse olacaktır. Çevresinden ve halk arasında itibar görecektir.

Falda çıkan bu sembol, ayrıca kararlı bir insan olduğunuza da yorumlanır. Kafaya neyi koysanız yapıyor olmanız sebebiyle hedeflerinize de daha kısa sürede ulaşıyorsanız. İnsanlar size pek çok konuda güveniyorlar. Elinizdeki imkanları en iyi şekilde değerlendirebilir ve en doğru hayat seçimlerini yapmaya devam edebilirsiniz.

Falda mızrak görmek, aynı zamanda fal sahibinin hedefleri doğrultusunda ilerleyen biri olduğunu gösterir. Doğru yolda olduğunuz müddetçe amaçlarına ulaşacak anlamına da gelir. Ancak falda mızrak ters çıkarsa, bunun da anlamı, bu durumda hedefleri için savaşmak demektir. Ancak bunu yanlış yoldan yapan biri olduğunu da gösterir. Mücadele etmeniz gereken şeyler olabilir. Kişiyi zorlu günler bekliyor olabilir ve buradaki zorluk acı ya da kederli olaylar değildir. Bundan daha ziyade yoğun stresli ve bir mücadelenin bir çabanın verildiği anlamında zorluktur. Bu stresli dönem eğitim süreciyle veya çalışma hayatı ile alakalı olabilir. Falda çıkan mızrağın uzunluğu, bu sürecinde uzunluğunu temsil eder.

Kahve tabağında çıkan bu sembol, hem kişilik ve karakter, bir yandan da özel duygular hakkında bilgi verir. Bazı yorumculara göre de bu sembol sert bir mizacı simgeler. Dediğim dedik ve de kendinden ödün vermeyen biri gibi görünebilirsiniz. Yine de kırılmaktan korktuğu için sürekli etrafında ki insanları kıran bir kişilik yapısına sahipsiniz. Ancak bu tavırdan ödün vermezseniz, çok kimseyi kırmaya devam edebilirsiniz. Akrabalarınız arasından da size birileri kırılabilir.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status