Kahve Falında Mezar Görmek Ne Demek?

Kahve falında mezar görmek, fal sahibine ahiret hayatı için yatırım yapması gerektiğini ve manevi dünyasını güçlendirmesi gerektiğini işaret eder. Fal sahibi bunu yapacağı iyiliklerle pekiştirebilir ve hayır kurumları ile irtibata geçebilir. Namaza ve ibadete olan ilgisi ve duaların gücüne inanması da fal sahibinin manevi doygunluğunu artıracaktır. Eğer fal sahibi bu unsurlara dikkat ederse hem bu dünyada hem öteki dünyada daha huzurlu bir hayat geçirebilecektir.

Falda mezar görmek, fal sahibine var olan bir nazar hakkında da bilgi vermektedir. Eğer fal fincanının kulp kısmına yakın bir yerde beliren mezar sembolü mevcut ise fal sahibinin çok yakını bildiği birisi tarafından ağır bir şekilde büyülenmiş olması da muhtemeldir ve bu bir hoca yardımı ile ortaya çıkacaktır.

Fal sahibinin kısmetinin bağlanmasına sebep olan bu büyü çözüldüğü zaman fal sahibi de derin bir nefes akacaktır. Fincanın ağız kısmına yakın bir şekilde konumlanmış mezar sembolü ise çok güzel bir haberin unutulan bir dost aracılığı ile gelmesine yorumlanır. Uzun süredir görülmeyen bu dost fal sahibinin günün ve şansını aydınlatacaktır.

Bazı fal yorumcularına göre kaza ve belaların bir sadaka neticesinde baştan savılması anlamını taşır. Daha önceleri verilen bu sadaka sayesinde fal sahibi tehlikeli bir kazadan kıl payı kurtulacak ve bundan sonra daha çok sadaka vermeyi kendine ilke edinecektir.

Fal tabağında belirmiş ise kandırılan bir insanın ahının tutması anlamına geleceği için kimsenin hakkının yenmemesine özen gösterilmelidir.

Bakınız: Kahve Falında Açık Mezar Görmek

Kahve falında mezar görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.